Gå til hovedindhold

Fisher-Price Little People skubbe- og legetraktor (JGX12)

Fisher-PriceBrætspilEAN: 0194735324576
Pris fra 178 krtil 270 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fisher-Price Little People skubbe- og legetraktor (JGX12) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fisher Price Little People Push & Play Tractor
178 kr
Til butik
Fisher Price Little People Push & Play Tractor billede

Produktinformation

Inkl. 2 figurer og 2 aktiveringsknapper til lyde.

Produktspecifikationer

Mærke: Fisher Price
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: 972-2555
EAN: 0194735324576
Varenr.: 3361470
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fisher Price Little People Push & Play Tractor
186 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fisher Price Little People - Traktor Med Figurer
229,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stor legetøjstraktor med lyde og figur, fra 1 år
-13%259 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fisher-Price Traktor - Little People Push & Play Tractor
269,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Fisher Price Little People Push & Play Tractor
269,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fisher-Price Little People skubbe- og legetraktor (JGX12)
270 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fisher-Price Little People skubbe- og legetraktor (JGX12) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fisher-Price Little People skubbe- og legetraktor (JGX12) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK178 kr217 krKøb
2CS MEGASTORE DK186 kr225 krKøb
3Gucca.dk229,95 kr229,95 krKøb
4Estore DK259 kr259 krKøb
5Kids-world.dk269,95 kr269,95 krKøb
6KÆRE BØRN - Alt til dit barn269,95 kr269,95 krKøb
7Teknikproffset DK270 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fisher-Price Little People skubbe- og legetraktor (JGX12)

PriceData har fulgt prisen på Fisher-Price Little People skubbe- og legetraktor (JGX12) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 269,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 235 kr.

Den nuværende pris på 178 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Fisher-Price Little People skubbe- og legetraktor (JGX12). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Fisher-Price Little People skubbe- og legetraktor (JGX12) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026178 kr9 kr (5%)
14. maj 2026187 kr2 kr (1%)
13. maj 2026185 kr3 kr (2%)
12. maj 2026188 kr1 kr (1%)
11. maj 2026189 kr9 kr (5%)
9. maj 2026198 kr23 kr (10%)
7. maj 2026221 kr48,95 kr (18%)
6. maj 2026269,95 kr30,95 kr (13%)
29. apr. 2026239 kr10 kr (4%)
28. apr. 2026229 kr40,95 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret