Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Fischer RMII 12 glasampul ø114x110mm - 10 stk pr. pakke

EL-GrossistenRedskaberEAN: 4048962271775
Pris fra 33 krtil 1.472 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.439 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28,75 kr 23. maj

Sammenlign priser på Fischer RMII 12 glasampul ø114x110mm - 10 stk pr. pakke og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fischer RMII 12 glasampul ø114x110mm - 10 stk pr. pakke
33 kr
Til butik
Fischer RMII 12 glasampul ø114x110mm - 10 stk pr. pakke billede

Produktinformation

ProduktbeskrivelseGlasampul for befæstigelse i revnet beton.2 komponent ampullen RM II indeholder styrenfri vinylestermørtel og hærder.Den kan anvendes til revnet og ikke-revnet beton.Endvidere kan den anvendes uden borhulsrensning.Under montagen knuser d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Klæbeampuller
EAN: 4048962271775
Varenr.: 1588780
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
fischer glasampul 12 mm, 10 stk.
223,08 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
223,08 kr
Til butik
fischer glasampul 12 mm, 10 stk. billede

Produktinformation

fischer glasampul 12 mm, 10 stk. er et specialudviklet kompositanker med Europæisk Teknisk Vurdering (ETA) mulighed 1, designet til sikker fastgørelse i revnet og ikke-revnet beton. Med en diameter på 12 mm og en sættedybde på 110 mm kombinerer glasampull...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alle Tilbud
EAN: 4048962271775
Varenr.: 15110454542662
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fischer 539798, Kapsel, 10 stk
1.472 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fischer RMII 12 glasampul ø114x110mm - 10 stk pr. pakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fischer RMII 12 glasampul ø114x110mm - 10 stk pr. pakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk33 kr33 krKøb
2EL-GROSSISTEN223,08 kr223,08 krKøb
3EL-NETSALG223,08 kr223,08 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.472 kr1.472 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fischer RMII 12 glasampul ø114x110mm - 10 stk pr. pakke

PriceData har fulgt prisen på Fischer RMII 12 glasampul ø114x110mm - 10 stk pr. pakke i 176 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Fischer RMII 12 glasampul ø114x110mm - 10 stk pr. pakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Fischer RMII 12 glasampul ø114x110mm - 10 stk pr. pakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202633 kr4,25 kr (15%)
23. maj 202628,75 kr3,25 kr (10%)
22. maj 202632 kr3,25 kr (11%)
24. apr. 202628,75 kr193,25 kr (87%)
23. apr. 2026222 kr193,25 kr (672%)
28. mar. 202628,75 kr3,25 kr (10%)
27. mar. 202632 kr3,25 kr (11%)
22. mar. 202628,75 kr3,25 kr (10%)
21. mar. 202632 kr3,25 kr (11%)
6. mar. 202628,75 kr3,25 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret