Gå til hovedindhold

Fischer pure nature rosenvand rosenolie absolu 250ml

Fischer Pure NaturePersonlig plejeEAN: 5710918003080
Pris fra 46,8 krtil 89 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 42,2 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41,6 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Fischer pure nature rosenvand rosenolie absolu 250ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46.8 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fischer Pure Nature Rosenvand • 250ml.
-10%46,8 kr
Før 52 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fischer Pure Nature Rosenvand • 250ml. billede

Produktinformation

Med sin forfriskende og afslappende effekt kan produktet bruges som eau de cologne, skintonic, som en let duft i håret og som en kølende spray på kroppen. Indeholder: ægte æterisk rosenolie, melasse-alkohol og vand. Kan også anvendes i krops- og ansig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fischer Pure Nature
EAN: 5710918003080
Varenr.: 25649
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rosenvand - 250 ml - Fischer Pure Nature
47 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Fischer Pure Rosenvand - 250 ml
52 kr
Til butik
Fischer Pure Rosenvand - 250 ml billede

Produktinformation

Med sin opfriskende og beroligende virkning kan den anvendes som eau de cologne, skintonic, som duft-pift i håret og kølende på kroppen. Indeholder: ægte æterisk rosenolie, melasse- alkohol og vand. Brugsanvisning og forholdsregler: Anvendes bl.a. i kr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fischer Pure Nature
EAN: 5710918003080
Varenr.: 22732
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fischer pure nature rosenvand rosenolie absolu 250ml
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fischer pure nature rosenvand rosenolie absolu 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fischer pure nature rosenvand rosenolie absolu 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk46,8 kr46,8 krKøb
2Økologisk-Supermarked47 kr47 krKøb
3Duft og Natur52 kr52 krKøb
4Hobbix89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fischer pure nature rosenvand rosenolie absolu 250ml

PriceData har fulgt prisen på Fischer pure nature rosenvand rosenolie absolu 250ml i 169 dage. Laveste pris i perioden er 41,6 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 46,8 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Fischer pure nature rosenvand rosenolie absolu 250ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Fischer pure nature rosenvand rosenolie absolu 250ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202646,8 kr
27. maj 202647 kr
23. maj 202646,8 kr
22. maj 202647 kr
12. maj 202646,8 kr
11. maj 202647 kr
14. apr. 202646,8 kr5,2 kr (12%)
11. mar. 202641,6 kr5,2 kr (11%)
10. mar. 202646,8 kr5,2 kr (12%)
28. feb. 202641,6 kr5,2 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret