Gå til hovedindhold

Fischer Metal cavity fixing HM 4 x 45 S with metric screw (50 pcs.)

FischerRedskaberEAN: 4048962164831
Pris fra 103 krtil 174 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fischer Metal cavity fixing HM 4 x 45 S with metric screw (50 pcs.) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fischer 519770, Grå, 440 g, 50 stk
103 kr
Til butik
Fischer 519770, Grå, 440 g, 50 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fischer
Kategori: Beslag
Farve: 1
Artikel nr.: 519770
EAN: 4048962164831
Varenr.: 6031038
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fischer hulrum metaldybel HM 4x46mm m. metrisk skrue - 50stk
104 kr
Til butik
Fischer hulrum metaldybel HM 4x46mm m. metrisk skrue - 50stk billede

Produktinformation

Fisher metaldybel til hulrumsplader eller gips Metal rawlplug til gips Denne metal dybel fra Fisher er helt perfekt til ophængning af eksempelvis billeder, belysning lette reoler, håndklædeholder, spejlskabe, gardinskinner eller generelle underkonstruktio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fischer
Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 4 x 45 mm
EAN: 4048962164831
Varenr.: 892300480
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hulrumsdybel 4 x 45 mm, metal, 50 stk.
104,78 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fischer hulrumsdybel HM, 4 x 45 mm, metal
124 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fischer 519770 skrueanker og vægudtag 50 stk
172 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fischer Metal cavity fixing HM 4 x 45 S with metric screw (50 pcs.)
174 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fischer Metal cavity fixing HM 4 x 45 S with metric screw (50 pcs.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fischer Metal cavity fixing HM 4 x 45 S with metric screw (50 pcs.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
2LavprisVærktøj104 kr104 krKøb
3EL-GROSSISTEN104,78 kr104,78 krKøb
4WATTOO.DK124 kr124 krKøb
5CompuMail DK172 kr172 krKøb
6Proshop DK174 kr213 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fischer Metal cavity fixing HM 4 x 45 S with metric screw (50 pcs.)

PriceData har fulgt prisen på Fischer Metal cavity fixing HM 4 x 45 S with metric screw (50 pcs.) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Fischer Metal cavity fixing HM 4 x 45 S with metric screw (50 pcs.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Fischer Metal cavity fixing HM 4 x 45 S with metric screw (50 pcs.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026103 kr1 kr (1%)
5. maj 2026104 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026103 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026104 kr10 kr (9%)
20. mar. 2026114 kr10 kr (10%)
14. feb. 2026104 kr
13. feb. 2026104,78 kr
5. feb. 2026104 kr19 kr (15%)
3. feb. 2026123 kr19 kr (18%)
28. jan. 2026104 kr19 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret