Gå til hovedindhold

Basis Filtersalt groft til opvaskemaskine 2 kg | Opvask | |

BasisRengøringsmidlerEAN: 5701122012517
Pris fra 22,5 krtil 46,71 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 24,21 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Filtersalt groft til opvaskemaskine 2 kg | Opvask | | og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.5 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Groft filtersalt, 2 kg.
22,5 kr
Til butik
Groft filtersalt, 2 kg. billede

Produktinformation

Groft filtersalt til opvaskemaskiner. Modvirker kalkaflejringer på dit service. Beregnet til brug i husstandsopvaskermaskiner, i modeller hvor groft filtersalt specifikt anbefales. Groft filtersalt velegnet til husstandsopvaskemaskiner, hvor der netop anb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Basis
Kategori: Rens og beskyttelse
EAN: 5701122012517
Varenr.: 11737
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salt til maskinopvask groft 2 kg
25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Filtersalt groft til opvaskemaskine 2 kg | Opvask | |
26,88 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Filtersalt groft 2 kg
-18%36,49 kr
Før 44,65 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Filtersalt | Groft | 2 kg
38,69 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Filtersalt til opvaskemaskiner, groft, 2 kg
46,71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filtersalt groft til opvaskemaskine 2 kg | Opvask | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filtersalt groft til opvaskemaskine 2 kg | Opvask | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HUMA.dk22,5 kr22,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK25 kr64 krKøb
3Sikkerhedsgiganten26,88 kr26,88 krKøb
4RedOffice Konpap36,49 kr36,49 krKøb
5Hertels Boresko38,69 kr38,69 krKøb
6EL-GROSSISTEN46,71 kr46,71 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Filtersalt groft til opvaskemaskine 2 kg | Opvask | |

PriceData har fulgt prisen på Filtersalt groft til opvaskemaskine 2 kg | Opvask | | i 169 dage. Laveste pris i perioden er 22,5 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 38,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 22,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Filtersalt groft til opvaskemaskine 2 kg | Opvask | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Filtersalt groft til opvaskemaskine 2 kg | Opvask | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202622,5 kr2,5 kr (10%)
29. apr. 202625 kr2,5 kr (11%)
13. apr. 202622,5 kr4,38 kr (16%)
11. apr. 202626,88 kr4,38 kr (19%)
4. apr. 202622,5 kr4,38 kr (16%)
3. apr. 202626,88 kr4,38 kr (19%)
17. mar. 202622,5 kr10,95 kr (33%)
16. mar. 202633,45 kr10,95 kr (49%)
8. mar. 202622,5 kr4,38 kr (16%)
7. mar. 202626,88 kr4,38 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret