Gå til hovedindhold

Filibabba LED Floor lamp - Christian the whale 60 cm

FilibabbaBabylegetøjEAN: 5712804008414
Pris fra 739 krtil 1.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 652 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Filibabba LED Floor lamp - Christian the whale 60 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 739 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Filibabba LED Floor lamp - Christian the whale 60 cm
739 kr
Til butik
Filibabba LED Floor lamp - Christian the whale 60 cm billede

Produktinformation

LED gulvlampe - Christian the whale 60 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: FI-NL005
EAN: 5712804008414
Varenr.: 3151758
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Filibabba Gulvlampe - Big LED Whale - 50 cm - Hvid
984,95 kr
Til butik
Gå til FILIBABBA
TrustScore 4 ud af 53,9
LED gulvlampe - Christian the whale 60 cm
999,95 kr
Til butik
LED gulvlampe - Christian the whale 60 cm billede

Produktinformation

Hvalen Christian er din nye bedste ven. Når du leger og tumler skaber hans bløde og varme lys den hyggeligste stemning på dit værelse. Vores store hvalformede lampe inspirerer dig til de sjoveste lege og når du skal puttes, behøver dine forældre blot at d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FILIBABBA
Kategori: LED lamper
Farve: 0
EAN: 5712804008414
Varenr.: 8716
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Filibabba Hvalen Christian børnelampe, 60 cm
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filibabba LED Floor lamp - Christian the whale 60 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filibabba LED Floor lamp - Christian the whale 60 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK739 kr778 krKøb
2Kids-world.dk984,95 kr984,95 krKøb
3FILIBABBA999,95 kr999,95 krKøb
4LampeGuru.dk1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Filibabba LED Floor lamp - Christian the whale 60 cm

PriceData har fulgt prisen på Filibabba LED Floor lamp - Christian the whale 60 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 652 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 726 kr.

Den nuværende pris på 739 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Filibabba LED Floor lamp - Christian the whale 60 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Filibabba LED Floor lamp - Christian the whale 60 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026739 kr40 kr (6%)
24. maj 2026699 kr40 kr (5%)
23. maj 2026739 kr40 kr (6%)
14. maj 2026699 kr40 kr (5%)
13. maj 2026739 kr35 kr (5%)
10. maj 2026774 kr75 kr (11%)
8. maj 2026699 kr40 kr (5%)
3. maj 2026739 kr52 kr (8%)
2. maj 2026687 kr35 kr (5%)
20. mar. 2026652 kr35 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret