Gå til hovedindhold

FIBOX Gevindflange størrelse 2 2XM16+3XM20 polycarbonat komplet

FIBOXMonteringsbokse og beslagEAN: 6418074304612
Pris fra 159 krtil 188,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29,75 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 9. apr.

Sammenlign priser på FIBOX Gevindflange størrelse 2 2XM16+3XM20 polycarbonat komplet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FIBOX Gevindflange størrelse 2 2XM16+3XM20 polycarbonat komplet
159 kr
Til butik
FIBOX Gevindflange størrelse 2 2XM16+3XM20 polycarbonat komplet billede

Produktinformation

Gevindflange størrelse 2 2XM16+3XM20 polycarbonat komplet Produkt beskrivelse: Gevindflange med 2xM16 + 3xM20 +2xM25 + 2xM32, inkl. skruer og pakning Tekniske specifikationer: Størrelse: 2

Produktspecifikationer

Mærke: FIBOX
Kategori: Tavler og kasser
Artikel nr.: 2550862
EAN: 6418074304612
Varenr.: 2747267
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gevindflange - 2xM16 + 2xM20 + 2xM25 + 2xM32
183,31 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Gevindflange - 2xM16 + 2xM20 + 2xM25 + 2xM32
183,31 kr
Til butik
Gevindflange - 2xM16 + 2xM20 + 2xM25 + 2xM32 billede

Produktinformation

Gevindflangen i størrelse 2 er designet til effektiv og sikker kabelføring i tavler og kasser med 280 mm kasseside. Med otte gevindhuller i forskellige størrelser (2x M16, 3x M20, 2x M25 og 2x M32) dækker den en bred vifte af installationsbehov, hvilket g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tavler & Målerskabe
EAN: 6418074304612
Varenr.: 15110373507398
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gevindflange t. ek kasse str.2
183,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Flange str.2 2xm16+3xm20 polyc.
188,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FIBOX Gevindflange størrelse 2 2XM16+3XM20 polycarbonat komplet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FIBOX Gevindflange størrelse 2 2XM16+3XM20 polycarbonat komplet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK159 kr198 krKøb
2EL-GROSSISTEN183,31 kr183,31 krKøb
3EL-NETSALG183,31 kr183,31 krKøb
4MaintainIt183,75 kr183,75 krKøb
5vvsfittings.dk188,75 kr188,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FIBOX Gevindflange størrelse 2 2XM16+3XM20 polycarbonat komplet

PriceData har fulgt prisen på FIBOX Gevindflange størrelse 2 2XM16+3XM20 polycarbonat komplet i 154 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for FIBOX Gevindflange størrelse 2 2XM16+3XM20 polycarbonat komplet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for FIBOX Gevindflange størrelse 2 2XM16+3XM20 polycarbonat komplet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026159 kr12 kr (8%)
1. jun. 2026147 kr12 kr (8%)
31. maj 2026159 kr12 kr (8%)
12. maj 2026147 kr1 kr (1%)
8. maj 2026146 kr1 kr (1%)
6. maj 2026145 kr1 kr (1%)
2. maj 2026144 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026143 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026142 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026141 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret