Gå til hovedindhold

NO NAME FiberX FX-I600-010 USB cable USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 m USB C Black, Silver

NO NAMEEAN: 4251364731956
Pris fra 1.723 krtil 1.819 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.695 kr 31. mar.

Sammenlign priser på FiberX FX-I600-010 USB cable USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 m USB C Black, Silver og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1723 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
FiberX FX-I600-010 USB cable USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 m USB C Black, Silver
1.723 kr
Til butik
FiberX FX-I600-010 USB cable USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 m USB C Black, Silver billede

Produktspecifikationer

Mærke: PureLink
Artikel nr.: FX-I600-010
EAN: 4251364731956
Varenr.: 1002611300
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
FiberX FX-I600-010 USB-C kabel 10 m - USB 3.2 Gen 1, 10 Gbit/s, sort/sølv
1.799 kr
Til butik
FiberX FX-I600-010 USB-C kabel 10 m - USB 3.2 Gen 1, 10 Gbit/s, sort/sølv billede

Produktinformation

Stabilt USB-C kabel til lange strækFiberX FX-I600-010 er et 10 m langt USB-C til USB-C kabel, ideelt når du skal forbinde enheder over længere afstande uden at gå på kompromis med hastighed. Kablet understøtter USB 3.2 Gen 1 med op til 10 Gbit/s dataoverførsel og leverer USB Power Delivery op til 4,5 W til kompatible enheder. Med forgyldte stik og magnetisk afskærmning får du en stabil og pålidelig forbindelse i hverdagen - fra arbejdsstation til møderum.Design og brugervenlighedDet runde kabel har flettet PVC-kappe for ekstra holdbarhed og lige USB-C stik i begge ender. Plug and Play gør opsætningen enkel, og den sorte/sølvfarvede finish passer diskret ind i både hjem og kontor.Stik: USB-C (han) til USB-C (han)USB-version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Maks. datahastighed: 10 Gbit/sUSB Power Delivery: op til 4,5 WKabellængde: 10 mKabeltype: Rundt, flettet PVC-kappeStikfinish: Forgyldte kontakterMagnetisk afskærmet: JaPlug and Play: JaKabeldiameter: 4,5 mmMindste bøjningsradius: 4,5 cmDriftstemperatur: -10 – 50 °COpbevaringstemperatur: -20 – 60 °CIndgangsspænding: 5 VMaks. indgangsstrøm: 0,9 AFarve: Sort/sølvAntal pr. pakke: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.85g
EAN: 4251364731956
Varenr.: 2150805
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
FiberX FX-I600-010 USB-C kabel 10 m - USB 3.2 Gen 1, 10 Gbit/s, sort/sølv
1.819 kr
Til butik
FiberX FX-I600-010 USB-C kabel 10 m - USB 3.2 Gen 1, 10 Gbit/s, sort/sølv billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.85g
EAN: 4251364731956
Varenr.: 2150805

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FiberX FX-I600-010 USB cable USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 m USB C Black, Silver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FiberX FX-I600-010 USB cable USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 m USB C Black, Silver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.723 kr1.723 krKøb
2Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
3Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FiberX FX-I600-010 USB cable USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 m USB C Black, Silver

PriceData har fulgt prisen på FiberX FX-I600-010 USB cable USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 m USB C Black, Silver i 65 dage. Laveste pris i perioden er 1.695 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.737 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.717 kr.

Den nuværende pris på 1.723 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for FiberX FX-I600-010 USB cable USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 m USB C Black, Silver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for FiberX FX-I600-010 USB cable USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 m USB C Black, Silver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.723 kr5 kr (0%)
30. maj 20261.718 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.719 kr4 kr (0%)
28. maj 20261.715 kr13 kr (1%)
27. maj 20261.728 kr3 kr (0%)
25. maj 20261.725 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.729 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.732 kr5 kr (0%)
22. maj 20261.737 kr20 kr (1%)
20. maj 20261.717 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret