Gå til hovedindhold

Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder

FeuerhandFriluftslivEAN: 4250435720073
Pris fra 27 krtil 61,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 34,95 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til JT Sport
TrustScore 5 ud af 54,7
Feuerhand - Flad væge 12 cm til Feuerhand 276 (5 stk)
27 kr
Til butik
Feuerhand - Flad væge 12 cm til Feuerhand 276 (5 stk) billede

Produktinformation

Præcision og pålidelighed i hver væge Feuerhand - Flad væge 12 cm til Feuerhand 276 (5 stk) er en essentiel tilbehørsdel til din Baby Special 276 stormlanterne. Disse omhyggeligt udformede væger er designet til at forbedre lanternens ydeevne under forskel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Feuerhand
Kategori: Wick Tabs
EAN: 4250435720073
Varenr.: 42672466657391
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Feuerhand - Væge 12 cm til lanterne (5 stk)
47 kr
Til butik
Feuerhand - Væge 12 cm til lanterne (5 stk) billede

Produktinformation

Vægene fra Feuerhand er lavet af ren bomuld og er ideelle til brænderen på Baby Special 276 (Hurricane Lanternen). På grund af den specialtilpassede vægebredde på 1,25 cm kan brænderens roterende håndtag gribe effektivt om vægen, og den korrekte position af vægen justeres hurtigt.

Produktspecifikationer

Mærke: Feuerhand
Kategori: Tilbehør
EAN: 4250435720073
Varenr.: 96135
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Feuerhand Væge Til Flagermuslygte 5 stk
49 kr
Til butik
Feuerhand Væge Til Flagermuslygte 5 stk billede

Produktinformation

Feuerhand Væger til Flagermuslygte (5 stk) er originale reservevæger til model No. 276 ("Flagermuslygte"). De er 100 % bomuld, præcist 1,2  cm brede og nemme at indsætte — klare til pålideligt lys og jævn olieabsorption. Detaljer og sp

Produktspecifikationer

Mærke: Feuerhand
Kategori: Reservedele
EAN: 4250435720073
Varenr.: 4250435720073
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Feuerhand Væge til petroleumslygte 276, 5 stk.
59,95 kr
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder
61,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder
61,95 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder
61,95 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder
61,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder
61,95 kr
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder
61,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1JT Sport27 kr27 krKøb
2Friluft DK47 kr86 krKøb
3Friluftsland.dk49 kr49 krKøb
4Sportdres Fiskegrej.dk59,95 kr59,95 krKøb
5Lommelygtesalg.dk61,95 kr61,95 krKøb
6Outmore.dk61,95 kr61,95 krKøb
7Pande-lampe.dk61,95 kr61,95 krKøb
8Cykel-lygter.dk61,95 kr61,95 krKøb
9MAXiPRO61,95 kr61,95 krKøb
10Arbejdslamper.dk61,95 kr61,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder

PriceData har fulgt prisen på Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder i 179 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Feuerhand Flat Wick 12 Cm For Feuerhand 276 (5 Pcs - Lygteholder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202627 kr22 kr (45%)
2. mar. 202649 kr12 kr (32%)
21. feb. 202637 kr12 kr (24%)
20. feb. 202649 kr12 kr (32%)
17. feb. 202637 kr12 kr (24%)
16. feb. 202649 kr12 kr (32%)
14. feb. 202637 kr12 kr (24%)
13. feb. 202649 kr12 kr (32%)
5. feb. 202637 kr1 kr (3%)
30. jan. 202638 kr11 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret