Gå til hovedindhold

Fellow Stagg EKG PRO Zielony mat z drewniana raczka

FellowElkedlerEAN: 1230000201148
Pris fra 1.370 krtil 1.519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.346 kr 2. jun.

Sammenlign priser på Fellow Stagg EKG PRO Zielony mat z drewniana raczka og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1370 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fellow Stagg EKG PRO Zielony mat z drewniana raczka
1.370 kr
Til butik
Fellow Stagg EKG PRO Zielony mat z drewniana raczka billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fellow
Artikel nr.: Stagg EKG PRO zielony
EAN: 1230000201148
Varenr.: 1003269308
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fellow Stagg EKG Pro 0.9L žalias electric virdulys
1.426 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel Fellow Stagg EKG Pro 0,9 l - grøn
1.499 kr
Til butik
Elkedel Fellow Stagg EKG Pro 0,9 l - grøn billede

Produktinformation

Fordele ved elkedel til pour-over kaffeSkab præcise hældninger til te og pour-over kaffe med Fellow Stagg EKG Pro. Den slanke svanehals giver kontrolleret vandstrøm, mens den justerbare temperatur fra 40–100 °C hjælper dig med at ramme den rette brygning hver gang. Det moderne, matte grønne design er elegant afrundet og prydet med lyse trædetaljer på håndtag og lågknop, som giver et varmt og nordisk udtryk på køkkenbordet.Design og brugervenlighed i hverdagenElkedlen rummer 0,9 l og står på en 360° drejbar base med skridsikre fødder for stabil brug. Et tydeligt LCD-farvedisplay og et praktisk drejehjul gør indstillingerne enkle. Kedlen har automatisk sluk ved tom beholder og driftstilstande, der matcher dine behov. Effekt på 1.000–1.200 W og netspænding 220 V giver effektiv opvarmning.Farve: Grøn med trædetaljerMateriale: Rustfrit stål, håndtag i træKapacitet: 0,9 lTemperatur: Justerbar 40–100 °CDisplay: LCD med farveEffekt: 1.000–1.200 WSpænding: 220 VBase: 360° drejbar, skridsikkerDimensioner: H × B × D: 19,6 × 28,2 × 17,2 cmVægt: 1,25 kgLedningslængde: 76,2 cmFunktioner: Automatisk sluk ved tom beholder, kontrolhjul...

Produktspecifikationer

Mærke: Fellow
Kategori: Vandkedler
Vægt: 3.73g
EAN: 1230000201148
Varenr.: 1907725
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel Fellow Stagg EKG Pro 0,9 l - grøn
1.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fellow Stagg EKG PRO Zielony mat z drewniana raczka koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fellow Stagg EKG PRO Zielony mat z drewniana raczka koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.370 kr1.370 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.426 kr1.426 krKøb
3Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
4Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fellow Stagg EKG PRO Zielony mat z drewniana raczka

PriceData har fulgt prisen på Fellow Stagg EKG PRO Zielony mat z drewniana raczka i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 2.631 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.678 kr.

Den nuværende pris på 1.370 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Fellow Stagg EKG PRO Zielony mat z drewniana raczka. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Fellow Stagg EKG PRO Zielony mat z drewniana raczka de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20261.370 kr56 kr (4%)
3. jun. 20261.426 kr80 kr (6%)
2. jun. 20261.346 kr1.020 kr (43%)
22. maj 20262.366 kr12 kr (1%)
21. maj 20262.378 kr6 kr (0%)
17. maj 20262.372 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.371 kr2 kr (0%)
14. maj 20262.373 kr10 kr (0%)
9. maj 20262.383 kr36 kr (2%)
7. maj 20262.347 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret