Gå til hovedindhold

TBI Fatning krone E27 10mm hvid med afbryder udvendig gevind

TBIBelysningEAN: 5711958000848
Pris fra 46 krtil 109 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Fatning krone E27 10mm hvid med afbryder udvendig gevind og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kroneafbryderfatning E27 hvid
46 kr
Til butik
Kroneafbryderfatning E27 hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Fatninger
Farve: 1
Artikel nr.: 325B0107
EAN: 5711958000848
Varenr.: 1811085
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kroneafbryderfatning E27 hvid
46,01 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Kroneafbryderfatning E27 hvid
46,01 kr
Til butik
Kroneafbryderfatning E27 hvid billede

Produktinformation

Kroneafbryderfatningen E27 i hvid er en praktisk og robust fatning med indbygget afbryder, der giver nem og sikker styring af tilsluttet belysning. Den er designet til standard E27-pærer og sikrer pålidelig forbindelse i el-installationer, hvor enkel afbr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fatninger
EAN: 5711958000848
Varenr.: 15109900042566
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TBI E27 fatning med afbryder, hvid
47 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fatning krone 10mm E27 hvid m/afbryder
51,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fatning E27 Krone 10Mm M/Afb Hv
54,44 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TBI E27 fatning med afbryder, hvid
55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fatning e27 krone 10mm m/afb hv
56,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TBI E27 fatning med afbryder, hvid
59 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kronefatning E27 10mm M/afbryder Hvid, Afbryderfatning
64 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TBI E27 fatning med afbryder, hvid
87 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TBI E27 fatning med afbryder, hvid
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fatning krone E27 10mm hvid med afbryder udvendig gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fatning krone E27 10mm hvid med afbryder udvendig gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK46 kr85 krKøb
2EL-GROSSISTEN46,01 kr46,01 krKøb
3EL-NETSALG46,01 kr46,01 krKøb
4LavprisEl47 kr47 krKøb
5WATTOO.DK51,5 kr51,5 krKøb
6Billigelogvvs.dk54,44 kr54,44 krKøb
7BilligVVS DK55 kr55 krKøb
8MaintainIt56,25 kr56,25 krKøb
9LavprisVVS59 kr59 krKøb
10Elvvs.dk64 kr64 krKøb
11LampeGuru.dk87 kr87 krKøb
12Greenline109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fatning krone E27 10mm hvid med afbryder udvendig gevind

PriceData har fulgt prisen på Fatning krone E27 10mm hvid med afbryder udvendig gevind i 130 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 46,01 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Fatning krone E27 10mm hvid med afbryder udvendig gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Fatning krone E27 10mm hvid med afbryder udvendig gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202646 kr
5. maj 202646,01 kr1,01 kr (2%)
30. apr. 202645 kr1 kr (2%)
24. apr. 202646 kr
23. apr. 202646,01 kr
5. apr. 202646 kr4 kr (10%)
2. apr. 202642 kr4 kr (11%)
2. mar. 202638 kr
15. feb. 202638,94 kr2,94 kr (8%)
7. feb. 202636 kr2,94 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret