Gå til hovedindhold

Noname Fastgøringsbøjler til flamingo. 60 mm clips. æske af 300 stk. Til gulvvarmerør

NonameSanitetEAN: 5711269020719
Pris fra 198 krtil 287,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 89,5 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fastgøringsbøjler til flamingo. 60 mm clips. æske af 300 stk. Til gulvvarmerør og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fastgøringsbøjler til flamingo. 60 mm clips. æske af 300 stk. Til gulvvarmerør
198 kr
Til butik
Fastgøringsbøjler til flamingo. 60 mm clips. æske af 300 stk. Til gulvvarmerør billede

Produktinformation

60 mm clips Æske af 300 stk Anvendes til fastgørelse af 16 & 20 mm gulvvarme rør i Polystyren samt termobeton Passer til trykmaskine vvsnr. 087393895

Produktspecifikationer

Kategori: Montering
EAN: 5711269020719
Varenr.: 819109
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
fastgørelsesbøjler til flamingo, 60mm clips. Æske af 300 stk
287,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fastgøringsbøjler til flamingo. 60 mm clips. æske af 300 stk. Til gulvvarmerør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fastgøringsbøjler til flamingo. 60 mm clips. æske af 300 stk. Til gulvvarmerør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk198 kr198 krKøb
2vvsfittings.dk287,5 kr287,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fastgøringsbøjler til flamingo. 60 mm clips. æske af 300 stk. Til gulvvarmerør

PriceData har fulgt prisen på Fastgøringsbøjler til flamingo. 60 mm clips. æske af 300 stk. Til gulvvarmerør i 164 dage. Laveste pris i perioden er 177 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Fastgøringsbøjler til flamingo. 60 mm clips. æske af 300 stk. Til gulvvarmerør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Fastgøringsbøjler til flamingo. 60 mm clips. æske af 300 stk. Til gulvvarmerør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026198 kr15 kr (8%)
9. jan. 2026183 kr5 kr (3%)
8. jan. 2026188 kr5 kr (3%)
6. jan. 2026183 kr6 kr (3%)
23. dec. 2025177 kr6 kr (3%)
22. dec. 2025183 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret