Gå til hovedindhold

Faber-castell - Grip Colour Marker Tusser - 10 Stk.

Faber-CastellHåndarbejde og hobbyEAN: 4005401553106
Pris fra 24 krtil 49,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 25,95 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Faber-castell - Grip Colour Marker Tusser - 10 Stk. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Faber-Castell GRIP
24 kr
Til butik
Faber-Castell GRIP billede

Produktinformation

Markør, vandbaseret madfarveblæk (pakke med 10)

Produktspecifikationer

Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 155310
EAN: 4005401553106
Varenr.: 3094670
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
-25%29,95 kr
Før 39,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Faber-Castell Tuscher - Grip - 10 stk - Multifarvet
39,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tusser grip 2001 Faber-Castell 10 stk.
49,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Faber-castell - Grip Colour Marker Tusser - 10 Stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Faber-castell - Grip Colour Marker Tusser - 10 Stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK24 kr63 krKøb
2Gucca.dk29,95 kr29,95 krKøb
3Kids-world.dk39,95 kr39,95 krKøb
4Legekæden49,95 kr49,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Faber-castell - Grip Colour Marker Tusser - 10 Stk.

PriceData har fulgt prisen på Faber-castell - Grip Colour Marker Tusser - 10 Stk. i 164 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 49,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 24 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Faber-castell - Grip Colour Marker Tusser - 10 Stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Faber-castell - Grip Colour Marker Tusser - 10 Stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 202624 kr5 kr (17%)
20. jan. 202629 kr1 kr (4%)
16. jan. 202628 kr11,95 kr (30%)
22. dec. 202539,95 kr10 kr (20%)
21. dec. 202549,95 kr10 kr (25%)
20. dec. 202539,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret