Gå til hovedindhold

OX-ON Eyewear Speed Plus Comfort Dark med mørke linser er den eksklusive og sikkerhedsgodkendte brille til dig

OX-ONSikkerhedsbrillerEAN: 5701952940950
Pris fra 98,75 krtil 135 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 36,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eyewear Speed Plus Comfort Dark med mørke linser er den eksklusive og sikkerhedsgodkendte brille til dig og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98.75 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
OX-ON Eyewear sikkerhedsbrille mørk Fleksible brillestænger, anti slip, anti rids, slagsfast
98,75 kr
Til butik
OX-ON Eyewear sikkerhedsbrille mørk Fleksible brillestænger, anti slip, anti rids, slagsfast billede

Produktinformation

OX-ON Eyewear Speed Plus Comfort Dark med mørke linser er den eksklusive og sikkerhedsgodkendte brille til dig, som har brug for at nedsætte lysindfaldet i forbindelse med arbejdet.Linsen er fremstillet i ekstremt slagfast polykarbonat, og den mørke tonin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OX-ON
Kategori: Sikkerheds briller
EAN: 5701952940950
Varenr.: 508005417
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ox-On Speed Plus Comfort sikkerhedbrille - mørk
99 kr
Til butik
Ox-On Speed Plus Comfort sikkerhedbrille - mørk billede

Produktinformation

Ox-On Speed Plus Comfort sikkerhedsbrille med mørk linse, sidder tæt ind til hovedet og er samtidig fleksibel nok til at den ikke føles som om at den klemmer hovedet.linsen er lavet af slagfast og anti-rids polykarbonat, og giver ligeledes 99,9% UV-beskyt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OX-ON
Kategori: Sikkerhedsudstyr
Farve: dark gray
Størrelse: one size
EAN: 5701952940950
Varenr.: 881831188
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OX-ON Eyewear sikkerhedsbrille mørk Fleksible brillestænger, anti slip, anti rids, slagsfast
103 kr
Til butik
OX-ON Eyewear sikkerhedsbrille mørk Fleksible brillestænger, anti slip, anti rids, slagsfast billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sikkerhedsbriller
EAN: 5701952940950
Varenr.: 2864767
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SIKKERHEDSBRILLE SPEED PLUS DARK
110,21 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eyewear Speed Plus Comfort Dark med mørke linser er den eksklusive og sikkerhedsgodkendte brille til dig
112 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
OX-ON sikkerhedsbrille Speed Plus, mørk
119 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sikkerhedsbrille speed plus dark
121,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ox-On Speed Plus sikkerhedsbrille med mørkt glas
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eyewear Speed Plus Comfort Dark med mørke linser er den eksklusive og sikkerhedsgodkendte brille til dig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eyewear Speed Plus Comfort Dark med mørke linser er den eksklusive og sikkerhedsgodkendte brille til dig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk98,75 kr98,75 krKøb
2LavprisVærktøj99 kr99 krKøb
3Elvvs.dk103 kr103 krKøb
4EL-GROSSISTEN110,21 kr110,21 krKøb
5CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb
6Greenline119 kr119 krKøb
7MaintainIt121,25 kr121,25 krKøb
8BilligVVS DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eyewear Speed Plus Comfort Dark med mørke linser er den eksklusive og sikkerhedsgodkendte brille til dig

PriceData har fulgt prisen på Eyewear Speed Plus Comfort Dark med mørke linser er den eksklusive og sikkerhedsgodkendte brille til dig i 176 dage. Laveste pris i perioden er 93,75 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 98,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Eyewear Speed Plus Comfort Dark med mørke linser er den eksklusive og sikkerhedsgodkendte brille til dig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Eyewear Speed Plus Comfort Dark med mørke linser er den eksklusive og sikkerhedsgodkendte brille til dig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202698,75 kr
1. jun. 202699 kr
23. maj 202698,75 kr
22. maj 202699 kr
24. apr. 202698,75 kr
23. apr. 202699 kr
28. mar. 202698,75 kr
27. mar. 202699 kr
22. mar. 202698,75 kr
21. mar. 202699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret