Gå til hovedindhold

Extralink Smart Life S15 14 | Bærbar skærm til bærbare computere, telefoner og konsoller | USB-C/micro-HDMI

ExtralinkEAN: 5907207228594
Pris fra 599 krtil 662 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 522 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Extralink Smart Life S15 14 | Bærbar skærm til bærbare computere, telefoner og konsoller | USB-C/micro-HDMI og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Extralink Smart Life S15 14 | Bærbar skærm til bærbare computere, telefoner og konsoller | USB-C/micro-HDMI
599 kr
Til butik
Extralink Smart Life S15 14 | Bærbar skærm til bærbare computere, telefoner og konsoller | USB-C/micro-HDMI billede

Produktspecifikationer

Mærke: EXTRALINK
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: EX.28594
EAN: 5907207228594
Varenr.: 24593220
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EXTRALINK SMART LIFE 14" PORTABLE MONITOR IPS FHD S15 FOR LAPTOPS & PHONES & CONSOLES USB-C/MICRO-HDMI
662 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink Smart Life S15 14 | Bærbar skærm til bærbare computere, telefoner og konsoller | USB-C/micro-HDMI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink Smart Life S15 14 | Bærbar skærm til bærbare computere, telefoner og konsoller | USB-C/micro-HDMI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK599 kr638 krKøb
2CompuMail DK662 kr662 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Extralink Smart Life S15 14 | Bærbar skærm til bærbare computere, telefoner og konsoller | USB-C/micro-HDMI

PriceData har fulgt prisen på Extralink Smart Life S15 14 | Bærbar skærm til bærbare computere, telefoner og konsoller | USB-C/micro-HDMI i 90 dage. Laveste pris i perioden er 522 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 603 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 557 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Extralink Smart Life S15 14 | Bærbar skærm til bærbare computere, telefoner og konsoller | USB-C/micro-HDMI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Extralink Smart Life S15 14 | Bærbar skærm til bærbare computere, telefoner og konsoller | USB-C/micro-HDMI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026599 kr2 kr (0%)
27. maj 2026597 kr1 kr (0%)
24. maj 2026598 kr1 kr (0%)
21. maj 2026597 kr1 kr (0%)
20. maj 2026596 kr64 kr (12%)
18. maj 2026532 kr63,95 kr (11%)
17. maj 2026595,95 kr60,95 kr (11%)
16. maj 2026535 kr5 kr (1%)
15. maj 2026530 kr68 kr (11%)
12. maj 2026598 kr65 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret