Gå til hovedindhold

Extralink Smart Life R-38 | Elektronisk pientrainer | med flaske, hvid og blå

ExtralinkEAN: 5906168632310
Pris fra 170,1 krtil 187 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 16,9 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 167,94 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Extralink Smart Life R-38 | Elektronisk pientrainer | med flaske, hvid og blå og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170.1 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Extralink Smart Life R-38 | Elektronisk pientrainer | med flaske, hvid og blå
170,1 kr
Til butik
Extralink Smart Life R-38 | Elektronisk pientrainer | med flaske, hvid og blå billede

Produktspecifikationer

Mærke: EXTRALINK
Kategori: Brystpumpe
Farve: 1
Artikel nr.: EX.32310
EAN: 5906168632310
Varenr.: 20761294
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EXTRALINK SMART LIFE LAKTATOR ELEKTRONICZNY Z BUTELKA R-38 BIALO-NIEBIESKI
187 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink Smart Life R-38 | Elektronisk pientrainer | med flaske, hvid og blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink Smart Life R-38 | Elektronisk pientrainer | med flaske, hvid og blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK170,1 kr209,1 krKøb
2CompuMail DK187 kr187 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Extralink Smart Life R-38 | Elektronisk pientrainer | med flaske, hvid og blå

PriceData har fulgt prisen på Extralink Smart Life R-38 | Elektronisk pientrainer | med flaske, hvid og blå i 171 dage. Laveste pris i perioden er 167,94 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 194,39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 170,1 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Extralink Smart Life R-38 | Elektronisk pientrainer | med flaske, hvid og blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Extralink Smart Life R-38 | Elektronisk pientrainer | med flaske, hvid og blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026170,1 kr
26. maj 2026169,54 kr
18. maj 2026169,35 kr
16. maj 2026169,26 kr
27. apr. 2026169,64 kr
22. apr. 2026169,91 kr
21. apr. 2026170,14 kr1,98 kr (1%)
20. apr. 2026168,16 kr
1. apr. 2026167,94 kr
30. mar. 2026168,76 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret