Gå til hovedindhold

Extralink Mini Spausdintuvas Labeler | Mini spausdintuvas | Baltas

ExtralinkEAN: 5906168630583
Pris fra 377 krtil 425 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Extralink Mini Spausdintuvas Labeler | Mini spausdintuvas | Baltas og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 377 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EXTRALINK MINI PRINTER LABELER PHOMEMO
377 kr
Til butik
EXTRALINK MINI PRINTER LABELER PHOMEMO billede

Produktspecifikationer

Mærke: Extralink
Artikel nr.: EX.30583
EAN: 5906168630583
Varenr.: 1001911504
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Extralink Mini Spausdintuvas Labeler | Mini spausdintuvas | Baltas
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink Mini Spausdintuvas Labeler | Mini spausdintuvas | Baltas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink Mini Spausdintuvas Labeler | Mini spausdintuvas | Baltas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK377 kr377 krKøb
2CS MEGASTORE DK425 kr464 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Extralink Mini Spausdintuvas Labeler | Mini spausdintuvas | Baltas

PriceData har fulgt prisen på Extralink Mini Spausdintuvas Labeler | Mini spausdintuvas | Baltas i 176 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 444 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 387 kr.

Den nuværende pris på 377 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Extralink Mini Spausdintuvas Labeler | Mini spausdintuvas | Baltas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Extralink Mini Spausdintuvas Labeler | Mini spausdintuvas | Baltas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026377 kr2 kr (1%)
30. maj 2026379 kr1 kr (0%)
28. maj 2026378 kr3 kr (1%)
27. maj 2026375 kr2 kr (1%)
25. maj 2026377 kr1 kr (0%)
24. maj 2026378 kr3 kr (1%)
23. maj 2026375 kr3 kr (1%)
22. maj 2026378 kr1 kr (0%)
17. maj 2026377 kr2 kr (1%)
16. maj 2026379 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret