Gå til hovedindhold

Basis Expo salttabletter, poletter til blødgøringsanlæg til opvaske- og vaskemaskine, 10 kg

BasisRengøringsartiklerEAN: 5701122011121
Pris fra 44,35 krtil 100 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 55,65 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Expo salttabletter, poletter til blødgøringsanlæg til opvaske- og vaskemaskine, 10 kg og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44.35 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salttabletter Expo til opvaskemaskiner 10kg
44,35 kr
Til butik
Salttabletter Expo til opvaskemaskiner 10kg billede

Produktspecifikationer

Mærke: Øvrige
Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 1273090
EAN: 5701122011121
Varenr.: 10509538
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Salttabletter Expo Poletter 10kg
93,63 kr
Til butik
Salttabletter Expo Poletter 10kg billede

Produktinformation

Disse 10 kg salttabletter er specielt designet til brug i blødgøringsanlæg til opvaskemaskiner. Expo salttabletter er nøje udviklet til at skabe den optimale saltlage til regenerering af ionbytterharpikser i blødgøringsmidler. Deres høje kvalitet og nøje...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brøste
Kategori: Rengøringsmidler
EAN: 5701122011121
Varenr.: 179.4136 02
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Expo salttabletter, poletter til blødgøringsanlæg til opvaske- og vaskemaskine, 10 kg
100 kr
Til butik
Expo salttabletter, poletter til blødgøringsanlæg til opvaske- og vaskemaskine, 10 kg billede

Produktinformation

Brøste salttabletter / saltpoletter 10 kg. Vakuumsalt type A, EN 973. Særligt velegnet til salt til blødgøringsanlæg samt ion-bytte anlæg (fx. til vaskemaskine og opvaskemaskine). Vi har således flere kunder der anvender disse poletter i BWT-blødgøringsan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Basis
Kategori: Rens og beskyttelse
EAN: 5701122011121
Varenr.: 142171

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Expo salttabletter, poletter til blødgøringsanlæg til opvaske- og vaskemaskine, 10 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Expo salttabletter, poletter til blødgøringsanlæg til opvaske- og vaskemaskine, 10 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK44,35 kr83,35 krKøb
2RedOffice Konpap93,63 kr93,63 krKøb
3HUMA.dk100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Expo salttabletter, poletter til blødgøringsanlæg til opvaske- og vaskemaskine, 10 kg

PriceData har fulgt prisen på Expo salttabletter, poletter til blødgøringsanlæg til opvaske- og vaskemaskine, 10 kg i 69 dage. Laveste pris i perioden er 44,35 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 93,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 44,35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Expo salttabletter, poletter til blødgøringsanlæg til opvaske- og vaskemaskine, 10 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Expo salttabletter, poletter til blødgøringsanlæg til opvaske- og vaskemaskine, 10 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202644,35 kr
31. maj 202644,93 kr
29. maj 202644,35 kr
27. maj 202644,93 kr
26. maj 202644,35 kr
25. maj 202644,93 kr48,7 kr (52%)
22. maj 202693,63 kr49,28 kr (111%)
18. maj 202644,35 kr
17. maj 202644,93 kr
16. maj 202644,35 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret