Gå til hovedindhold

Expo-net havehegn 1 x 25 m, 50 x 50 x 3,0 mm, grøn 150L

Expo-netHjem og haveEAN: 5701974550373
Pris fra 709 krtil 836,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 127,75 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Expo-net havehegn 1 x 25 m, 50 x 50 x 3,0 mm, grøn 150L og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 709 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Expo-Net havehegn, 1 m x 25 m
709 kr
Til butik
Expo-Net havehegn, 1 m x 25 m billede

Produktinformation

Expo-nets havehegn er oplagt til indhegning af områder i haven eller til støtte for slyngplanter. Hegnet her er lavet i PE-plast, som gør hegnet nær vedligeholdelsesfrit og UV-bestandigt, så det kan tåle at stå ude i al slags vind og vejr. Detaljer: Rull...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Expo-net
Kategori: Have
Farve: green
Størrelse: 1 m x 25 m
EAN: 5701974550373
Varenr.: 220098250
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Expo-Net havehegn, 1meter x 25meter
709 kr
Til butik
Expo-Net havehegn, 1meter x 25meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Expo-net
Kategori: Have
Farve: green
Størrelse: 1 m x 25 m
EAN: 5701974550373
Varenr.: 220098250
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Expo-Net havehegn, 50x50mm huller - 1x25Meter
829 kr
Til butik
Expo-Net havehegn, 50x50mm huller - 1x25Meter billede

Produktinformation

Expo-net havehegn er ideelt til brug i haven Brug det evt. som indhegning af specifikke områder hvor du ikke ønsker uønskede dyr, eller børn har adgang. Eller brug det så dine klatreplanter har noget at klatre i, f.eks. op af en væg eller rundt om en søjl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Expo-net
Kategori: Haveartikler
Farve: green
Størrelse: 1 m x 25 m
EAN: 5701974550373
Varenr.: 220098250
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Expo-net havehegn 1 x 25 m, 50 x 50 x 3,0 mm, grøn 150L
836,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Expo-net havehegn 1 x 25 m, 50 x 50 x 3,0 mm, grøn 150L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Expo-net havehegn 1 x 25 m, 50 x 50 x 3,0 mm, grøn 150L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK709 kr709 krKøb
2LavprisVVS709 kr709 krKøb
3LavprisVærktøj829 kr829 krKøb
4EL-GROSSISTEN836,75 kr836,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Expo-net havehegn 1 x 25 m, 50 x 50 x 3,0 mm, grøn 150L

PriceData har fulgt prisen på Expo-net havehegn 1 x 25 m, 50 x 50 x 3,0 mm, grøn 150L i 177 dage. Laveste pris i perioden er 616 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 694 kr.

Den nuværende pris på 709 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Expo-net havehegn 1 x 25 m, 50 x 50 x 3,0 mm, grøn 150L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Expo-net havehegn 1 x 25 m, 50 x 50 x 3,0 mm, grøn 150L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026709 kr18,23 kr (3%)
16. maj 2026727,23 kr18,23 kr (3%)
3. maj 2026709 kr93 kr (15%)
16. feb. 2026616 kr73 kr (11%)
5. feb. 2026689 kr50 kr (7%)
4. feb. 2026739 kr50 kr (7%)
22. jan. 2026689 kr10 kr (1%)
21. jan. 2026699 kr10 kr (1%)
7. jan. 2026689 kr12 kr (2%)
9. dec. 2025677 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret