Gå til hovedindhold

Kosmos EXIT: The Game (Engelsk) - The Lord of the Rings: Shadows over Middle-earth (Escape Room Puzzle Game)

KosmosBrætspilEAN: 0814743017078
Pris fra 99,95 krtil 200 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100,05 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EXIT: The Game (Engelsk) - The Lord of the Rings: Shadows over Middle-earth (Escape Room Puzzle Game) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
EXIT: The Game (Engelsk) - The Lord of the Rings: Shadows over Middle-earth (Escape Room Puzzle Game)
-55%99,95 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
EXIT: The Game (Engelsk) - The Lord of the Rings: Shadows over Middle-earth (Escape Room Puzzle Game) billede

Produktinformation

Hurry up, hobbits, because a threat grows in the land of Mordor where the shadows loom. Frodo and his companions have set out to save Middle-earth, and the fate of the free world is now in their hands — and in the hands of the players because the co

Produktspecifikationer

Kategori: Puslespil & Hjernevridere
EAN: 0814743017078
Varenr.: 263401
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kosmos EXIT: Lord Of The Rings - Shadows Over Middle-Earth (EN)
109 kr
Til butik
Kosmos EXIT: Lord Of The Rings - Shadows Over Middle-Earth (EN) billede

Produktinformation

Skynd jer, hobbitter, for en trussel vokser i Mordors land, hvor skyggerne truer. Frodo og hans følgesvende har sat sig for at redde Midgård, og den frie verdens skæbne ligger nu i deres hænder - og i spillernes hænder, for følgesvendene har brug for hjælp! I Exit: The Game - The Lord of the Rings - Shadows over Middle-earth har den mægtige troldmand Gandalf sendt spillerne på en afgørende mission, så de må begive sig ud på et eventyr og udføre hans opgaver, for ellers dør alt håb. Sammen besøger spillerne stederne fra J.R.R. Tolkiens »Ringenes Herre«, løser vanskelige magiske gåder og støtter kammeraterne mod Nazgul, orker og andre mørke skikkelser.

Produktspecifikationer

Mærke: Kosmos
Kategori: Braetspil
Artikel nr.: KOS1707
EAN: 0814743017078
Varenr.: 3305834
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
EXIT lord of the rings shadows over middle-earth
179,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Exit: Escape Room : Lord Of The Rings - Shadows Over Middle-Earth (EN) (KOS1707)
200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EXIT: The Game (Engelsk) - The Lord of the Rings: Shadows over Middle-earth (Escape Room Puzzle Game) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EXIT: The Game (Engelsk) - The Lord of the Rings: Shadows over Middle-earth (Escape Room Puzzle Game) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk99,95 kr99,95 krKøb
2Proshop DK109 kr148 krKøb
3Legekæden179,95 kr179,95 krKøb
4Teknikproffset DK200 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EXIT: The Game (Engelsk) - The Lord of the Rings: Shadows over Middle-earth (Escape Room Puzzle Game)

PriceData har fulgt prisen på EXIT: The Game (Engelsk) - The Lord of the Rings: Shadows over Middle-earth (Escape Room Puzzle Game) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 99,95 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 153 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 99,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for EXIT: The Game (Engelsk) - The Lord of the Rings: Shadows over Middle-earth (Escape Room Puzzle Game). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for EXIT: The Game (Engelsk) - The Lord of the Rings: Shadows over Middle-earth (Escape Room Puzzle Game) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202699,95 kr9 kr (8%)
23. maj 2026108,95 kr6,05 kr (5%)
22. maj 2026115 kr6,05 kr (6%)
27. apr. 2026108,95 kr
26. apr. 2026109 kr
21. apr. 2026108,95 kr
20. apr. 2026109 kr
29. mar. 2026108,95 kr
28. mar. 2026109 kr
24. mar. 2026108,95 kr44,05 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret