Gå til hovedindhold

Evoluent VerticalMouse 4 Small - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB

EvoluentMus og trackballsEAN: 0852153014317
Pris fra 629 krtil 1.179 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 550 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 616 kr 8. maj

Sammenlign priser på Evoluent VerticalMouse 4 Small - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 629 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Evoluent VerticalMouse 4 Small - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB
629 kr
Til butik
Evoluent VerticalMouse 4 Small - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB billede

Produktspecifikationer

Mærke: Evoluent
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: VM4S
EAN: 0852153014317
Varenr.: 5754527
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Evoluent VerticalMouse 4 Small Optisk Kabling Sort Lilla
630 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Evoluent VerticalMouse 4 Small - VM4S - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Sort
630 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Evoluent Verticalmouse 4 Small Usb-a Mus
-0%761 kr
Før 761,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Evoluent Vertical Mouse 4 Small - højrehåndet ergonomisk mus
809 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Evoluent Vertical Mouse 4 Small - højrehåndet ergonomisk mus
829 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Evoluent Vertical Mouse4 Small Right
1.179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Evoluent VerticalMouse 4 Small - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Evoluent VerticalMouse 4 Small - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK629 kr668 krKøb
2CompuMail DK630 kr630 krKøb
3Proshop DK630 kr669 krKøb
4Dustin DK761 kr847,25 krKøb
5Boligcenter DK809 kr809 krKøb
6Vivas DK829 kr908 krKøb
7Ultrashop1.179 kr1.179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Evoluent VerticalMouse 4 Small - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB

PriceData har fulgt prisen på Evoluent VerticalMouse 4 Small - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB i 182 dage. Laveste pris i perioden er 616 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 630 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 623 kr.

Den nuværende pris på 629 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Evoluent VerticalMouse 4 Small - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Evoluent VerticalMouse 4 Small - Lodret mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026629 kr1 kr (0%)
12. maj 2026630 kr10 kr (2%)
10. maj 2026620 kr6 kr (1%)
9. maj 2026626 kr10 kr (2%)
8. maj 2026616 kr3 kr (0%)
7. maj 2026619 kr1 kr (0%)
6. maj 2026620 kr10 kr (2%)
2. maj 2026630 kr9 kr (1%)
1. maj 2026621 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026620 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret