Gå til hovedindhold

Blücher EuroPipe rustfri / syrefast (AISI 316L) grenrr 45 - 50 x 50 mm

BlücherAfløbEAN: 5705499402360
Pris fra 436 krtil 445 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (2% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EuroPipe rustfri / syrefast (AISI 316L) grenrr 45 - 50 x 50 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 436 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Syrefast 45 Gr. Grenrør 50 X 50 Mm
436 kr
Til butik
Blücher Syrefast 45 Gr. Grenrør 50 X 50 Mm billede

Produktinformation

BLÜCHER SYREFAST 45 GR. GRENRØR 50 X 50 MM Beskrivelse: Lev. nr.: 838.050.050 S EuroPipe beskrivelse: BLÜCHER EuroPipe er tyndvæggede rør og fittings, som er TIG-svejset og med presset muffe og spidsende i henhold til CEN standarden EN 1124. Vægtykkelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Grenrør 45gr. til Syrefast afløb
EAN: 5705499402360
Varenr.: 63077
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
EuroPipe rustfri / syrefast (AISI 316L) grenrr 45 - 50 x 50 mm
444 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher EuroPipe grenrør 45°. 50 mm, syrefast stål
445 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EuroPipe rustfri / syrefast (AISI 316L) grenrr 45 - 50 x 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EuroPipe rustfri / syrefast (AISI 316L) grenrr 45 - 50 x 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk436 kr436 krKøb
2WATTOO.DK444 kr444 krKøb
3vvsfittings.dk445 kr445 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EuroPipe rustfri / syrefast (AISI 316L) grenrr 45 - 50 x 50 mm

PriceData har fulgt prisen på EuroPipe rustfri / syrefast (AISI 316L) grenrr 45 - 50 x 50 mm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 412,5 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 474 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 443 kr.

Den nuværende pris på 436 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for EuroPipe rustfri / syrefast (AISI 316L) grenrr 45 - 50 x 50 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for EuroPipe rustfri / syrefast (AISI 316L) grenrr 45 - 50 x 50 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026436 kr8 kr (2%)
24. maj 2026444 kr8 kr (2%)
6. maj 2026436 kr8 kr (2%)
5. maj 2026444 kr8 kr (2%)
24. apr. 2026436 kr38 kr (8%)
23. apr. 2026474 kr29 kr (7%)
28. mar. 2026445 kr29 kr (6%)
27. mar. 2026474 kr29 kr (7%)
24. mar. 2026445 kr29 kr (6%)
21. mar. 2026474 kr29 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret