Gå til hovedindhold

Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, kap med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 471-17 - Sort / 42 | Fodtøj | EN ISO 20345: 2011 S3 + SRC | Fodtøj

Euro-DanSkoEAN: 5703374085479
Pris fra 550 krtil 981,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 431,25 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 512 kr 8. maj

Sammenlign priser på Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, kap med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 471-17 - Sort / 42 | Fodtøj | EN ISO 20345: 2011 S3 + SRC | Fodtøj og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 550 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Euro-Dan sikkerhedstrsko, sort, str. 42
550 kr
Til butik
Euro-Dan sikkerhedstrsko, sort, str. 42 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Euro-Dan
Kategori: WATTOO.DK Byg & Vrktj Tj & sikkerhed Sikkerhedssko Trsko
EAN: 5703374085479
Varenr.: 881853950
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, kap med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 471-17 - Sort / 42 | Fodtøj | EN ISO 20345: 2011 S3 + SRC | Fodtøj
981,25 kr
Til butik
Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, kap med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 471-17 - Sort / 42 | Fodtøj | EN ISO 20345: 2011 S3 + SRC | Fodtøj billede

Produktinformation

Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, kap med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 471-17 Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko ART. 471-17 er det ideelle valg til sikkerhed og komfort på arbejdspladsen. Disse brede træsko er designet med fokus på funktionalitet o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fodtøj
EAN: 5703374085479
Varenr.: 47434510434641

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, kap med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 471-17 - Sort / 42 | Fodtøj | EN ISO 20345: 2011 S3 + SRC | Fodtøj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, kap med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 471-17 - Sort / 42 | Fodtøj | EN ISO 20345: 2011 S3 + SRC | Fodtøj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK550 kr550 krKøb
2Sikkerhedsgiganten981,25 kr981,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, kap med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 471-17 - Sort / 42 | Fodtøj | EN ISO 20345: 2011 S3 + SRC | Fodtøj

PriceData har fulgt prisen på Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, kap med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 471-17 - Sort / 42 | Fodtøj | EN ISO 20345: 2011 S3 + SRC | Fodtøj i 176 dage. Laveste pris i perioden er 512 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 981,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 734 kr.

Den nuværende pris på 550 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 44% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, kap med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 471-17 - Sort / 42 | Fodtøj | EN ISO 20345: 2011 S3 + SRC | Fodtøj. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Euro-Dan FLEX sikkerhedstræsko, kap med Fiber værnesål og udskiftelig indlægssål 471-17 - Sort / 42 | Fodtøj | EN ISO 20345: 2011 S3 + SRC | Fodtøj de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026550 kr431,25 kr (44%)
1. jun. 2026981,25 kr431,25 kr (78%)
27. maj 2026550 kr431,25 kr (44%)
26. maj 2026981,25 kr431,25 kr (78%)
23. maj 2026550 kr431,25 kr (44%)
22. maj 2026981,25 kr431,25 kr (78%)
21. maj 2026550 kr38 kr (7%)
8. maj 2026512 kr469,25 kr (48%)
7. maj 2026981,25 kr469,25 kr (92%)
1. maj 2026512 kr38 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret