Gå til hovedindhold

Eulenspiegel Ansigtsmaling - Guld Med Perleeffekt - 20 Ml

EulenspiegelRollespilEAN: 4028362180778
Pris fra 57,95 krtil 429 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 371,05 kr (86% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49,95 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Eulenspiegel Ansigtsmaling - Guld Med Perleeffekt - 20 Ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Eulenspiegel Ansigtsmaling, pearlised gold, 20ml/ 1 ds.
-15%57,95 kr
Før 68,4 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eulenspiegel Ansigtsmaling, pearlised gold, 20ml/ 1 ds. billede

Produktinformation

Vandbaseret ansigtsmaling fra Eulenspiegel. Opblødes med lidt vand og påføres med svamp eller pensel. Farverne kan blandes indbyrdes til nye farver og afvaskes nemt med vand og sæbe Features: Colour: Pearl gold Size: 20 ml Amount: 20 ml/ 1 tub

Produktspecifikationer

Mærke: Eulenspiegel
Kategori: Ansigtsmaling
EAN: 4028362180778
Varenr.: 4028362180778
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eulenspiegel Ansigtsmaling - Guld Med Perleeffekt - 20 Ml
-14%59,95 kr
Før 69,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vandsminke, pearlised gold, 20 ml
68 kr
Til butik
Vandsminke, pearlised gold, 20 ml billede

Produktinformation

Eulenspiegel Ansigtsmaling. Vandbaseret ansigtsmaling uden parabener fra Eulenspiegel. Opblødes med lidt vand og påføres med svamp eller pensel. Farverne kan blandes indbyrdes til nye farver og afvaskes nemt med vand og sæbe .

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtsmaling
EAN: 4028362180778
Varenr.: 4653244
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eulenspiegel 180778 ansigtsmaling
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eulenspiegel Ansigtsmaling - Guld Med Perleeffekt - 20 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eulenspiegel Ansigtsmaling - Guld Med Perleeffekt - 20 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby57,95 kr57,95 krKøb
2Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
3Nova Nordic A/S68 kr68 krKøb
4CS MEGASTORE DK429 kr468 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eulenspiegel Ansigtsmaling - Guld Med Perleeffekt - 20 Ml

PriceData har fulgt prisen på Eulenspiegel Ansigtsmaling - Guld Med Perleeffekt - 20 Ml i 139 dage. Laveste pris i perioden er 49,95 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 57,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Eulenspiegel Ansigtsmaling - Guld Med Perleeffekt - 20 Ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Eulenspiegel Ansigtsmaling - Guld Med Perleeffekt - 20 Ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202657,95 kr10,05 kr (15%)
15. maj 202668 kr10,05 kr (17%)
12. maj 202657,95 kr1 kr (2%)
10. maj 202656,95 kr11,05 kr (16%)
9. maj 202668 kr11,05 kr (19%)
7. maj 202656,95 kr11,05 kr (16%)
30. apr. 202668 kr11,05 kr (19%)
21. apr. 202656,95 kr1 kr (2%)
18. apr. 202657,95 kr1 kr (2%)
5. apr. 202656,95 kr2,05 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret