Gå til hovedindhold

Eufy S350 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs - farve (Dag/nat) - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - MPEG-4

EufyCentral styring af hjemmetEAN: 0194644126384
Pris fra 618 krtil 1.220,65 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 602,65 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eufy S350 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs - farve (Dag/nat) - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - MPEG-4 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 618 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eufy S350 Netværksovervågningskamera Indendørs 3840 x 2160
618 kr
Til butik
Eufy S350 Netværksovervågningskamera Indendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Eufy S350 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs - farve (Dag/nat) - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - MPEG-4

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Artikel nr.: T8416321
EAN: 0194644126384
Varenr.: 1001851536
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy Indoor Cam S350
697 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Eufy S350 4K indendørs overvågningskamera
704 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Anker eufy Indoor Cam S350 övervakningskamera för inomhusbruk
709 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera indendørs 4K - Eufy S350, pan/tilt, WiFi
-12%749 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera indendørs 4K - Eufy S350, pan/tilt, WiFi
-12%769 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Eufy S350 Netværksovervågningskamera Indendørs 3840 x 2160
789 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Eufy Indendørs kamera S350 Trådløs overvågningskamera
799 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy S350 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs - farve (Dag/nat) - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - MPEG-4
1.220,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy S350 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs - farve (Dag/nat) - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - MPEG-4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy S350 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs - farve (Dag/nat) - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - MPEG-4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK618 kr618 krKøb
2Proshop DK697 kr736 krKøb
3Komplett DK704 kr704 krKøb
4Teknikproffset DK709 kr768 krKøb
5Boligcenter DK749 kr749 krKøb
6Vivas DK769 kr838 krKøb
7Ultrashop789 kr789 krKøb
8Av-Cables DK799 kr799 krKøb
9CS MEGASTORE DK1.220,65 kr1.259,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eufy S350 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs - farve (Dag/nat) - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - MPEG-4

PriceData har fulgt prisen på Eufy S350 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs - farve (Dag/nat) - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - MPEG-4 i 152 dage. Laveste pris i perioden er 596 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 698 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 654 kr.

Den nuværende pris på 618 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Eufy S350 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs - farve (Dag/nat) - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - MPEG-4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Eufy S350 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs - farve (Dag/nat) - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - MPEG-4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 2026618 kr12 kr (2%)
2. apr. 2026630 kr4 kr (1%)
27. mar. 2026626 kr2 kr (0%)
26. mar. 2026628 kr18 kr (3%)
25. mar. 2026646 kr52 kr (7%)
24. mar. 2026698 kr5 kr (1%)
3. mar. 2026693 kr5 kr (1%)
18. feb. 2026698 kr5 kr (1%)
10. feb. 2026693 kr5 kr (1%)
22. jan. 2026698 kr76 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret