Gå til hovedindhold

Eufy eufyCam E40 4-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form)

EufyOvervågningskameraerEAN: 0194644279530
Pris fra 2.799 krtil 4.997 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.198 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eufy eufyCam E40 4-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2799 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy Cam E40 4-Cam Kit (HomeBase 3)
-26%2.799 kr
Før 3.766 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eufy Cam E40 4-Cam Kit (HomeBase 3) billede

Produktinformation

Netværksovervågningskamera, weatherproof / dust resistant / UV resistant / water resistant, farve (Dag/nat), 4 MP, 2K, audio, trådløs, med HomeBase S380 (pakke med 4)

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Kategori: Netvaerkskamera
Artikel nr.: E8144329
EAN: 0194644279530
Varenr.: 3393508
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Eufy EufyCam E40 4-kamerasæt med HomeBase S380
3.749 kr
Til butik
Eufy EufyCam E40 4-kamerasæt med HomeBase S380 billede

Produktinformation

Eufy EufyCam E40 4-kamerasæt med HomeBase S380 leverer skarp boligovervågning med lokal lagring og solcelledrift – uden unødige komplikationer. Sættet er velegnet til boligovervågning, udendørs sikkerhed og smart home-integration. 2K QHD – tydelige optagelser Med 2K QHD-opløsning optager kameraerne med høj detaljegrad, hvilket gør det nemmere at se, hvad der foregår på optagelserne. Det giver et godt overblik, når du vil følge med i aktiviteten omkring dit hjem. Solcelledrift og 13 000 mAh batteri Strømforsyningen sker via et indbygget solpanel med mulighed for ekstern tilslutning, så kameraerne kan lades via sollys og suppleres med et eksternt solpanel, hvis placeringen kræver det. Batteriet har en kapacitet på 13 000 mAh. IP66-klassificering til udendørs brug IP66-klassificeringen betyder, at kameraerne er beskyttet mod støv og kraftige vandstråler, hvilket gør sættet egnet til udendørs placering. Lokal lagring og smart home-integration HomeBase S380 kommer med 16 GB indbygget hukommelse, der kan udvides op til 16 TB – så der er plads til et stort videoarkiv lokalt. Kompatibilitet med Apple HomeKit, Alexa og Google Assistant gør det muligt at integrere overvågningen i dit eksisterende smart home-setup og styre det via de systemer, du allerede bruger. I pakken: 4x EufyCam E40, 1x HomeBase S380, monteringsbeslag og skruer, oplader og kabler, brugervejledning.

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: E8144329
EAN: 0194644279530
Varenr.: 60079
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy eufyCam E40 4-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form)
4.996 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eufy EufyCam E40 Netværksovervågningskamera
4.997 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy eufyCam E40 4-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy eufyCam E40 4-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.799 kr2.799 krKøb
2Av-Cables DK3.749 kr3.749 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.996 kr4.996 krKøb
4CompuMail DK4.997 kr4.997 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eufy eufyCam E40 4-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form)

PriceData har fulgt prisen på Eufy eufyCam E40 4-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form) i 163 dage. Laveste pris i perioden er 2.799 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 4.229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.654 kr.

Den nuværende pris på 2.799 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Eufy eufyCam E40 4-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Eufy eufyCam E40 4-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Indendørs & udendørs, Trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.799 kr950 kr (25%)
20. maj 20263.749 kr16 kr (0%)
15. apr. 20263.765 kr464 kr (11%)
14. apr. 20264.229 kr1.430 kr (51%)
24. mar. 20262.799 kr1.430 kr (34%)
20. feb. 20264.229 kr217 kr (5%)
19. feb. 20264.012 kr465 kr (13%)
17. feb. 20263.547 kr748 kr (27%)
2. feb. 20262.799 kr1.430 kr (34%)
30. dec. 20254.229 kr674 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret