Gå til hovedindhold

Eufy eufyCam E40 2-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form)

EufyCentral styring af hjemmetEAN: 0194644277475
Pris fra 2.057 krtil 3.122 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.065 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.799 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Eufy eufyCam E40 2-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2057 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy eufyCam E40 2-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form)
2.057 kr
Til butik
Eufy eufyCam E40 2-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Kategori: Kamera udendørs
Farve: 2
Artikel nr.: 194644277475
EAN: 0194644277475
Varenr.: 24620692
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy Cam E40 2-Cam Kit (HomeBase 3)
2.230 kr
Til butik
Eufy Cam E40 2-Cam Kit (HomeBase 3) billede

Produktinformation

eufy Sikkerhed eufyCam E40 2-Cam Kit (HomeBase 3), Udendørs Trådløs Solenergi Sikkerhedskamera, 2K Opløsning, MaxColor Nattesyn, Ansigtsgenkendelse AI, Udvidelig Lokal Lagring, Ingen Månedlige Gebyrer Dag-Lignende Klarhed om Natten: Drevet af 2K QHD og MaxColor Vision™, leverer kameraet levende, fuld-farve overvågningsoptagelser. Nyd en dag-lignende udsigt selv under ekstremt lavt lys. Solenergidrevet, Bekymringsfri Sikkerhed: SolarPlus™ 2.0 teknologi sikrer konstant sikkerhed med effektiv opladning. Brug den indbyggede panel eller tilføj et eksternt panel for at udvide energidækningen. Kameraet forbliver strømforsynet selv på overskyede dage eller i delvis skygge. Avanceret PIR til Forbedret Sikkerhed: Med en opgraderet passiv infrarød (PIR) sensor, registrerer det pålideligt bevægelse for at fange vigtige hændelser, hvilket sikrer optimal beskyttelse af dit hjem. BionicMind AI™ Styrker Din Sikkerhed: Se det sande potentiale af din sikkerhed med BionicMind™-som giver ansigtsgenkendelse, der adskiller familie og fremmede med selv-lærende AI. Lokal Lagring, Ingen Månedlige Gebyrer: 16 GB indbygget lagring, udvidelig op til 16 TB med en kompatibel harddisk (ingår ikke)-gem en livstid af videoer uden månedlige gebyrer. Lokal Lagring, Ingen Månedlige Gebyrer: HomeBase S380 har 16 GB indbygget lagring, udvidelig op til 16 TB med en harddisk (ingår ikke). Save dine videoer lokalt uden skjulte omkostninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: E8144322
EAN: 0194644277475
Varenr.: 3382615
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Eufy EufyCam E40 2-kamera kit med HomeBase S380
2.249 kr
Til butik
Eufy EufyCam E40 2-kamera kit med HomeBase S380 billede

Produktinformation

SolarPlus™ 2.0-teknologien er det centrale i Eufy EufyCam E40 2-kamera kit med HomeBase S380: hvert kamera forsynes med strøm via et indbygget solpanel, og der er mulighed for at tilslutte et eksternt solcellepanel, hvis placeringen kræver ekstra energidækning. Sættet er velegnet til hjemmeovervågning, udendørs overvågning og smart home integration. De to kameraer optager i 2K QHD-opløsning, så detaljer i billedet er lettere at se, når du gennemgår optagelser. Kameraerne benytter en passiv infrarød (PIR) sensor til bevægelsesdetektering, der reagerer på varmeændringer foran kameraet og sikrer, at relevante hændelser optages. Lokal og fleksibel lagring HomeBase S380 leveres med 16 GB lokal lagring, så optagelser gemmes i dit eget system. Lagringsmulighederne kan udvides op til 16 TB med en ekstern harddisk, hvilket er praktisk, hvis du ønsker at gemme optagelser i længere tid eller fra flere kameraer. Strøm fra solen til løbende overvågning Med SolarPlus™ 2.0 er kameraerne ikke afhængige af kabler eller manuel opladning under normale lysforhold. Supplerer du med et eksternt solcellepanel, kan du tilpasse energiforsyningen til steder med mindre direkte sollys. Klar til smart home integration Kompatibilitet med Apple HomeKit, Alexa og Google Assistent gør sættet egnet til integration i et eksisterende smart home-setup, hvor du kan følge optagelser via de systemer, du allerede bruger. I pakken: Eufy EufyCam E40 2-kamera kit med HomeBase S380.

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Artikel nr.: E8144322
EAN: 0194644277475
Varenr.: 60077
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera udendørs - eufy eufyCam E40 2-kamera sæt med HomeBase S380 (bullet, 2688 × 1520, vægmontering)
-20%2.399 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera udendørs - eufy eufyCam E40 2-kamera sæt med HomeBase S380 (bullet, 2688 × 1520, vægmontering)
-20%2.419 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Eufy EufyCam 2x E40 sikkerhedskamera (HomeBase S380)
2.489 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eufy EufyCam E40 Netværksovervågningskamera
3.122 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy eufyCam E40 2-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy eufyCam E40 2-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.057 kr2.057 krKøb
2Proshop DK2.230 kr2.230 krKøb
3Av-Cables DK2.249 kr2.249 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb
6Komplett DK2.489 kr2.489 krKøb
7CompuMail DK3.122 kr3.122 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eufy eufyCam E40 2-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form)

PriceData har fulgt prisen på Eufy eufyCam E40 2-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.799 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 3.476 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.374 kr.

Den nuværende pris på 2.057 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Eufy eufyCam E40 2-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Eufy eufyCam E40 2-Cam Kit + HomeBase S380, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Væg, Sort, Hvid, Kugle (form) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.057 kr10 kr (0%)
20. maj 20262.047 kr183 kr (8%)
7. maj 20262.230 kr14 kr (1%)
29. apr. 20262.244 kr5 kr (0%)
24. apr. 20262.249 kr44 kr (2%)
15. apr. 20262.293 kr189 kr (8%)
14. apr. 20262.482 kr683 kr (38%)
24. mar. 20261.799 kr683 kr (28%)
18. mar. 20262.482 kr1 kr (0%)
15. mar. 20262.483 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret