Gå til hovedindhold

EL-Grossisten ETI NH1C gG 160A/500V - Patronsikring - (3 stk.)

EL-GrossistenEludstyrEAN: 3838895342496
Pris fra 59 krtil 67,61 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8,61 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57,5 kr 23. maj

Sammenlign priser på ETI NH1C gG 160A/500V - Patronsikring - (3 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikring NH 1 160A 500V gL/gG
59 kr
Til butik
Sikring NH 1 160A 500V gL/gG billede

Produktspecifikationer

Kategori: Sikringsmateriel
Farve: 1
Artikel nr.: 4184216
EAN: 3838895342496
Varenr.: 9496213
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ETI NH1C knivsikring, 160A
65 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ETI Sikring NH1C com. 160A
67,61 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
ETI Sikring NH1C com. 160A
67,61 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ETI NH1C gG 160A/500V - Patronsikring - (3 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ETI NH1C gG 160A/500V - Patronsikring - (3 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb
2Greenline65 kr65 krKøb
3EL-GROSSISTEN67,61 kr67,61 krKøb
4EL-NETSALG67,61 kr67,61 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ETI NH1C gG 160A/500V - Patronsikring - (3 stk.)

PriceData har fulgt prisen på ETI NH1C gG 160A/500V - Patronsikring - (3 stk.) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 54,09 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for ETI NH1C gG 160A/500V - Patronsikring - (3 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for ETI NH1C gG 160A/500V - Patronsikring - (3 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202659 kr1,5 kr (3%)
23. maj 202657,5 kr1,5 kr (3%)
22. maj 202659 kr1,5 kr (3%)
24. apr. 202657,5 kr3 kr (5%)
23. apr. 202660,5 kr3 kr (5%)
28. mar. 202657,5 kr3 kr (5%)
27. mar. 202660,5 kr3 kr (5%)
22. mar. 202657,5 kr3 kr (5%)
21. mar. 202660,5 kr3 kr (5%)
6. mar. 202657,5 kr3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret