Gå til hovedindhold

NO NAME ETA Sorento 3151 90010 Toast maskine / vaffelbager / grill 900W Sort/rustfrit stål

NO NAMEEAN: 8590393257645
Pris fra 345 krtil 529 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ETA Sorento 3151 90010 Toast maskine / vaffelbager / grill 900W Sort/rustfrit stål og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 345 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ETA Sorento 3151 90010 Toast maskine / vaffelbager / grill 900W Sort/rustfrit stål
345 kr
Til butik
ETA Sorento 3151 90010 Toast maskine / vaffelbager / grill 900W Sort/rustfrit stål billede

Produktinformation

ETA Sorento 3151 90010 - Toast maskine / vaffelbager / grill - 900 W - sort/rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: ETA
Artikel nr.: ETA315190010
EAN: 8590393257645
Varenr.: 993875291
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ETA Sorento 3151 sandwichmaker 900 W - sort/rustfrit stål
-4%509 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ETA Sorento 3151 sandwichmaker 900 W - sort/rustfrit stål billede

Produktinformation

Nem og lækker toast med sandwichmakerLav sprøde, varme sandwiches på få minutter med ETA Sorento 3151. Den kompakte sandwichmaker i sort og rustfrit stål er skabt til hverdagsbrug i køkkenet og giver plads til 4 sandwiches ad gangen - perfekt til morgenmad, frokost eller en hurtig snack. Non-stick belægningen gør, at brødet slipper let, og rengøringen klares hurtigt.Praktiske detaljer i køkkenapparaterMed en effekt på 900 W varmer apparatet hurtigt op, og LED-indikatoren viser, når det er klar. De skridsikre fødder giver stabilitet, håndtaget har lås, og den lodrette opbevaring sparer plads i skabet. Aftagelige plader og en medfølgende grillplade gør det nemt at komme til ved rengøring.Type: SandwichmakerAntal sandwiches: 4Effekt: 900 WFarve: Sort og rustfrit stålBelægning: Non-stickPlader: Aftagelige; grillplade inkluderetIndikator: LED – klarLodret opbevaring: JaSkridsikre fødder: JaHåndtag med lås: JaMål (B × H × D): 29,4 × 25,4 × 11,5 cmVægt: 3,7 kgPakkemål (B × H × D): 31,7 × 15,8 × 35,5 cmPakkevægt: 3,9 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Brødristere
Vægt: 3.8g
EAN: 8590393257645
Varenr.: 2174254
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ETA Sorento 3151 sandwichmaker 900 W - sort/rustfrit stål
-4%529 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ETA Sorento 3151 sandwichmaker 900 W - sort/rustfrit stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Brødristere
Vægt: 3.8g
EAN: 8590393257645
Varenr.: 2174254

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ETA Sorento 3151 90010 Toast maskine / vaffelbager / grill 900W Sort/rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ETA Sorento 3151 90010 Toast maskine / vaffelbager / grill 900W Sort/rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK345 kr345 krKøb
2Boligcenter DK509 kr509 krKøb
3Vivas DK529 kr608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ETA Sorento 3151 90010 Toast maskine / vaffelbager / grill 900W Sort/rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på ETA Sorento 3151 90010 Toast maskine / vaffelbager / grill 900W Sort/rustfrit stål i 179 dage. Laveste pris i perioden er 345 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 640 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 552 kr.

Den nuværende pris på 345 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 43% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for ETA Sorento 3151 90010 Toast maskine / vaffelbager / grill 900W Sort/rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for ETA Sorento 3151 90010 Toast maskine / vaffelbager / grill 900W Sort/rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026345 kr164 kr (32%)
28. maj 2026509 kr20 kr (4%)
25. maj 2026529 kr84 kr (14%)
24. maj 2026613 kr1 kr (0%)
14. maj 2026614 kr6 kr (1%)
10. maj 2026608 kr1 kr (0%)
8. maj 2026609 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026613 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026614 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026615 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret