Gå til hovedindhold

Estee Lauder - Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Cream - 50 ml

Estee LauderHudplejeMoringa-ekstrakt og Collagen Boosting TechnologyAnti-aging natpleje til moden hudEAN: 0887167539594

Revitalizing Supreme+ Night Cream fra Estée Lauder med moringa-ekstrakt og hyaluronsyre. Fugtgivende natcreme der gør huden fastere og mere strålende. Læs mere

Pris fra 649 krtil 1.075 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 426 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 619 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Estee Lauder - Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Cream - 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Creme 50 ml
649 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Cream 50 ml
745 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estee Lauder - Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Cream - 50 ml
-25%794,95 kr
Før 1.060 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Night Cream 50 ml
-25%798,75 kr
Før 1.065 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Creme (50ml)
-24%806 kr
Før 1.065 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Revitalizing Supreme + Night Cream 50 ml
982 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Cream 50 ml
1.075 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder - Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Cream - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder - Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Cream - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK649 kr688 krKøb
2Beautycos DK745 kr745 krKøb
3BilligParfume.dk794,95 kr794,95 krKøb
4NiceHair.dk798,75 kr798,75 krKøb
5Bangerhead DK806 kr806 krKøb
6NordicFeel DK982 kr982 krKøb
7Lyko DK1.075 kr1.075 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Cream 50ml

Estee Lauder

Revitalizing Supreme+ Night Cream fra Estée Lauder med moringa-ekstrakt og hyaluronsyre. Fugtgivende natcreme der gør huden fastere og mere strålende.

• natcreme
• anti-aging creme
• fugtgivende creme
• moringa ekstrakt
• hyaluronsyre creme
• luxury skincare
• Anti-aging natpleje til moden hud
• Moringa-ekstrakt og Collagen Boosting Technology

Beskrivelse

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Cream er en luksuriøs natcreme designet til at revitalisere og genoprette huden natten over. Med 2x koncentreret moringa-ekstrakt og Collagen Boosting Technology hjælper cremen med at gøre huden fastere og mere løftet. Den indeholder hyaluronsyre for intens 24-timers fugt og lavendelblomst-ekstrakt til cellefornyelse. Den fyldige, nærende tekstur er specielt koncentreret til natbrug og efterlader huden blød, smidig og strålende. Perfekt til alle hudtyper der ønsker anti-aging pleje med synlige resultater.

Specifikationer

Hudtype:Alle hudtyper
Tekstur:Fyldig natcreme
Volumen:50ml
Fugtighed:24-timers fugt
Anti-aging:Collagen Boosting Technology
Anvendelse:Natbrug
Hovedingredienser:Moringa-ekstrakt, hyaluronsyre, lavendelblomst-ekstrakt

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvornår skal jeg bruge Revitalizing Supreme+ Night Cream?

Cremen skal bruges om aftenen som sidste trin i din hudplejerutine. Påfør over hele ansigtet og halsen efter rensning og serum.

Hvilken hudtype passer denne natcreme til?

Cremen er velegnet til alle hudtyper, herunder normal, tør og moden hud. Den er særligt effektiv til hud der har brug for anti-aging pleje og ekstra fugtighed.

Hvad er de vigtigste ingredienser i produktet?

De hovedaktive ingredienser er 2x koncentreret moringa-ekstrakt, hyaluronsyre for fugtighed og lavendelblomst-ekstrakt til cellefornyelse. Derudover indeholder den Collagen Boosting Technology.

Kan jeg bruge cremen sammen med andre Estée Lauder produkter?

Ja, cremen fungerer perfekt som sidste trin efter din plejende serum fra Estée Lauder. Den kan også bruges på halsområdet og kombineres med andre produkter i Revitalizing Supreme+ serien.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder - Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Cream - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder - Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Cream - 50 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 609 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 794,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 682 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Estee Lauder - Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Cream - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Estee Lauder - Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Cream - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026649 kr13 kr (2%)
23. maj 2026636 kr19 kr (3%)
21. maj 2026655 kr90 kr (12%)
15. maj 2026745 kr76 kr (11%)
14. maj 2026669 kr76 kr (10%)
13. maj 2026745 kr76 kr (11%)
27. apr. 2026669 kr76 kr (10%)
25. apr. 2026745 kr85 kr (13%)
23. apr. 2026660 kr134,95 kr (17%)
22. apr. 2026794,95 kr134,95 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret