Gå til hovedindhold

Estée Lauder Estee Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 0.7 g - 419 Playtime

Estée LauderLæbestiftEAN: 0887167709898
Pris fra 258,75 krtil 355 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 96,25 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 218,64 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Estee Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 0.7 g - 419 Playtime og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 258.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 0.7 g - 419 Playtime
-25%258,75 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 0.7 g - 419 Playtime billede

Produktinformation

Estee Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick - 419 Playtime er en super smuk læbestift. Oplev den ultimative fusion af præcision og glamour med denne luksuriøse læbestift. Berig dine læber med en intens, skinnende effekt og dyb, mættet farve, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Lipstick
EAN: 0887167709898
Varenr.: 109355
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 419 Playtim
-20%282 kr
Før 353 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 419 Playtime
-15%292 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 419 Playtime billede

Produktinformation

Præcisionslæbestift med intens skinnende effekt. Leverer eksplicit farve med bare ét strøg. Holder i 8 timer, hele dagen igennem. Føles behagelig og glider let på. Farven er modig og ægte, den falmer ikke, flyder ikke ud og flyder ikke ud. Giver læberne øjeblikkelig fugt og efterlader en glansfuld finish. Definerer og former læberne med en farvestrålende glans. Præcis påføring gør det let at skabe dristige looks. Elegant design med signatur-riller og en glamourøs, rosaguld nuance. Tør du?

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Vægt: 20g
Artikel nr.: G7YA030000
EAN: 0887167709898
Varenr.: B089780
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 419 Playtime - 0,7 g
325 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 419 Playti
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 0.7 g - 419 Playtime koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 0.7 g - 419 Playtime koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk258,75 kr258,75 krKøb
2Cocopanda DK282 kr282 krKøb
3Bangerhead DK292 kr292 krKøb
4NordicFeel DK325 kr325 krKøb
5Lyko DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 0.7 g - 419 Playtime

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 0.7 g - 419 Playtime i 181 dage. Laveste pris i perioden er 218,64 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 351 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 266 kr.

Den nuværende pris på 258,75 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Estee Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 0.7 g - 419 Playtime. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Estee Lauder Pure Color Explicit Slick Shine Lipstick 0.7 g - 419 Playtime de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026258,75 kr23,25 kr (8%)
30. maj 2026282 kr23,25 kr (9%)
28. maj 2026258,75 kr23,25 kr (8%)
23. maj 2026282 kr14 kr (5%)
22. maj 2026268 kr2 kr (1%)
19. maj 2026266 kr26 kr (9%)
18. maj 2026292 kr26 kr (10%)
17. maj 2026266 kr30,72 kr (10%)
10. maj 2026296,72 kr4,72 kr (2%)
9. maj 2026292 kr14 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret