Gå til hovedindhold

Estee Lauder E.Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer 40 ml

Estee LauderAnsigtsprimerEAN: 0887167677036
Pris fra 223 krtil 415 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 192 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222 kr 28. maj

Sammenlign priser på Estee Lauder E.Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer 40 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 223 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Estee Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer 40 ml
223 kr
Til butik
Estee Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer 40 ml billede

Produktinformation

✨ Udglatter huden · Slører porer · Holder makeupen pæn hele dagen Skab det perfekte lærred til din makeup med en let og silkeblød primer, der øjeblikkeligt udjævner hudens overflade. Den fine, slørende formel mindsker synligheden af porer og fine linjer og giver en blød, fløjlsmat finish, så din foundation lægger sig smukt og holder sig pæn længere. Teksturen føles vægtløs på huden og efterlader ikke en klistret fornemmelse. Fordele Udglatter og forfiner hudens struktur for et jævnt makeup-underlag. Optisk sløring af porer, fine linjer og ujævnheder. Forlænger holdbarheden af din makeup og modvirker, at den sætter sig i linjer. Let, åndbar og olie-fri formel med en naturligt mat, men ikke flad finish. Velegnet til alle hudtyper – særligt god til normal, kombineret og let fedtet hud. Sådan bruger du produktet Påfør som sidste trin i din hudpleje, før makeup. Tag en lille mængde (omtrent en ært) og fordel fra midten af ansigtet og udad – fokuser på T-zonen eller områder med synlige porer. Lad primeren sætte sig et øjeblik, før du lægger foundation eller pudder. Kan også bruges alene for en diskret, udglattende “no-makeup”-effekt. Resultat Huden fremstår mere jævn og ensartet med mindre synlige porer, og makeuppen holder sig frisk og pæn i længere tid uden at skride eller skinne i løbet af dagen. Godt at vide Olie-fri og ikke-fedtet fornemmelse. Bygbar – brug et tyndt lag til hele ansigtet eller dup lidt ekstra på områder med textur. Fungerer med både flydende, creme- og pudderfoundations.

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Ansigt
Størrelse: 40.00ml
Artikel nr.: 887167677036
EAN: 0887167677036
Varenr.: 887167677036
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder E.Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer 40 ml
245 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esteé Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer
282 kr
Til butik
Esteé Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer billede

Produktinformation

Double Wear Smooth & Blur Primer 40ml. Få et fejlfrit fundament med Estée Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer - din hemmelighed til en langvarig, glat og mat finish. Denne avancerede primer udjævner hudens tekstur og minimerer synligheden af porer, så du kan opnå en perfekt base, der holder hele dagen. Øg din makeup-holdbarhed med en primer, der straks udvisker synlige porer og giver en jævn og glat hudoverflade. Kontroller olieproduktionen og få en mat finish, der varer hele dagen - uden at din makeup begynder at skinne. Den lette, geléagtige tekstur føles let på huden og giver en komfortabel fornemmelse hele dagen. Perfekt til at skabe en blød og glat base for din makeup. Denne primer er ideel til alle hudtyper og giver en ekstraordinær langvarig makeup, der ser frisk ud hele dagen. Opnå en glat, fejlfri base, der holder hele dagen med Estée Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer. Den perfekte første skridt til en makeup, der ser professionelt ud - dag efter dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 887167677036
EAN: 0887167677036
Varenr.: 3355047
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Double Wear Smooth And Blur Primer 40 ml
-25%303,75 kr
Før 405 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Double Wear Smooth And Blur Primer (40 ml)
-23%310 kr
Før 405 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estée Lauder - Double Wear Smooth & Blur Primer 40ml
329,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Double Wear Smooth And Blur Primer 40 ml
375 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Double Wear Smooth And Blur Primer 40 ml
415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK223 kr252 krKøb
2Teknikproffset DK245 kr294 krKøb
3Proshop DK282 kr321 krKøb
4NiceHair.dk303,75 kr303,75 krKøb
5Bangerhead DK310 kr310 krKøb
6Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
7NordicFeel DK375 kr375 krKøb
8Lyko DK415 kr415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder E.Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer 40 ml

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder E.Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer 40 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 222 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 288 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 223 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer 40 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder Double Wear Smooth & Blur Primer 40 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026223 kr1 kr (0%)
28. maj 2026222 kr1 kr (0%)
8. maj 2026223 kr59 kr (21%)
30. apr. 2026282 kr23 kr (9%)
29. apr. 2026259 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026260 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026261 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026262 kr20 kr (7%)
16. apr. 2026282 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026280 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret