Gå til hovedindhold

Estée Lauder Estee Lauder BrowPerfect 3D All-In-One Styler Multi-Tasker 2.07 g Dark Brunette

Pris fra 152 krtil 265 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Estee Lauder BrowPerfect 3D All-In-One Styler Multi-Tasker 2.07 g Dark Brunette og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esteé Lauder BrowPerfect 3D All-In-One Styler Multi-Ta
152 kr
Til butik
Esteé Lauder BrowPerfect 3D All-In-One Styler Multi-Ta billede

Produktinformation

Estée Lauder Browperfect 3D All-In-One, Dark Brunette. Få de perfekte bryn, helt enkelt. En alt-i-én multitasker til ethvert tænkeligt look. Øjenbrynsserummet holder i 24 timer uden at smitte af og er vandfast, smudsfri og bevarer farven. Definér og forbedr dine naturlige øjenbryn med blyantens fine spids. Brug lette tryk til at tegne hår-lignende strøg og skab et look fra naturligt til dristigt.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 887167612556
EAN: 0887167612556
Varenr.: 3308782
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder BrowPerfect 3D All-In-One Styler Multi-Tasker 2.07 g Dark Brunette
168 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Browperfect 3D All-In-One Styler 13.5 g - 09 Dark Brunette
-25%191,25 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Browperfect 3D All-In-One Styler 13.5 g - 09 Dark Brunette billede

Produktinformation

Estee Lauder Browperfect 3D All-In-One Styler - 09 Dark Brunette gør det muligt at skabe perfekte bryn. Opnå drømmebrynene med lethed og elegance. Estee Lauder's revolutionerende alt-i-én øjenbrynskit er din hemmelige allierede til at skabe det perfe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Eyebrow Enhancers
EAN: 0887167612556
Varenr.: 109223
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Browperfect 3D All In One Styler 09 Dark Brunette 13
-27%197 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Browperfect 3D All-In-One Styler 09 Dark Brunette
-21%201 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Browperfect 3D All In One Styler 09 Dark Brunette
265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder BrowPerfect 3D All-In-One Styler Multi-Tasker 2.07 g Dark Brunette koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder BrowPerfect 3D All-In-One Styler Multi-Tasker 2.07 g Dark Brunette koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK152 kr191 krKøb
2Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
3NiceHair.dk191,25 kr191,25 krKøb
4Cocopanda DK197 kr197 krKøb
5Bangerhead DK201 kr201 krKøb
6Lyko DK265 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder BrowPerfect 3D All-In-One Styler Multi-Tasker 2.07 g Dark Brunette

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder BrowPerfect 3D All-In-One Styler Multi-Tasker 2.07 g Dark Brunette i 181 dage. Laveste pris i perioden er 140 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 265 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 152 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Estee Lauder BrowPerfect 3D All-In-One Styler Multi-Tasker 2.07 g Dark Brunette. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Estee Lauder BrowPerfect 3D All-In-One Styler Multi-Tasker 2.07 g Dark Brunette de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026152 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026154 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026152 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026151 kr6 kr (4%)
23. mar. 2026145 kr6 kr (4%)
22. mar. 2026151 kr6 kr (4%)
12. mar. 2026145 kr25 kr (15%)
11. mar. 2026170 kr9 kr (6%)
10. mar. 2026161 kr9 kr (5%)
7. mar. 2026170 kr3,33 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret