Gå til hovedindhold

Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (30 ml)

Pris fra 533 krtil 945 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 412 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 528 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (30 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 533 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Treat
533 kr
Til butik
Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Treat billede

Produktinformation

Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum 30ml. Opnå en fastere, glattere og mere ungdommelig hud med Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum. Dette banebrydende serum er din hemmelige våben mod aldringstegnene, da det hurtigt og effektivt arbejder på at løfte og stramme huden, mens det reducerer synligheden af fine linjer og rynker. Serummet er beriget med Hexapeptider 8 og 9, der arbejder intensivt på at forbedre hudens fasthed og elasticitet, hvilket giver en synlig opstramning og løft. Reducer synligheden af fine linjer og rynker, og opnå en glattere hudtone, der ser mere ungdommelig og frisk ud. Serummet forbedrer hudens struktur, hvilket giver en sundere og mere strålende udstråling, som synligt forbedrer hudens generelle udseende. Oplev en synlig effekt på kort tid, da dette serum hurtigt arbejder på at give din hud en fast og opstrammet følelse. Giv din hud den opstramning og løft, den fortjener, med Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum. For en glattere, mere ungdommelig hud, der stråler af sundhed!

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 887167570146
EAN: 0887167570146
Varenr.: 3355075
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder E.Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Treatment 30 ml
540 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptid
-24%634 kr
Før 835 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (30 ml)
-22%721 kr
Før 925 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 30 ml
863 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 30 ml
945 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (30 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (30 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK533 kr572 krKøb
2Teknikproffset DK540 kr589 krKøb
3Cocopanda DK634 kr634 krKøb
4Bangerhead DK721 kr721 krKøb
5NordicFeel DK863 kr863 krKøb
6Lyko DK945 kr945 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (30 ml)

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (30 ml) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 528 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 925 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 622 kr.

Den nuværende pris på 533 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (30 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (30 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026533 kr7 kr (1%)
2. jun. 2026540 kr12 kr (2%)
1. jun. 2026528 kr12 kr (2%)
31. maj 2026540 kr12 kr (2%)
14. maj 2026528 kr15 kr (3%)
13. maj 2026543 kr31 kr (5%)
12. maj 2026574 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026575 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026574 kr31 kr (6%)
9. apr. 2026543 kr31 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret