Gå til hovedindhold

Estée Lauder Estee Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 5N2 Amber Honey

Pris fra 322,5 krtil 430 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 107,5 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 298 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Estee Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 5N2 Amber Honey og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 5N2 Amber Honey
-25%322,5 kr
Før 430 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 5N2 Amber Honey billede

Produktinformation

Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 5N2 Amber Honey er en fantastisk og flydende foundation, der har en matterende, let og fløjlsblød formel. Denne opbyggelige, lette og åndbare longwear-foundation er skabt til mere. Du får op til 36 timer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0887167495357
Varenr.: 123217
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 5N2 Amber Hon
-20%330 kr
Før 413 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SpF10 5N2 Amber Honey (30 ml)
-25%334 kr
Før 444 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SpF10 5N2 Amber Honey (30 ml) billede

Produktinformation

Double Wear Stay-In-Place Makeup Foundation SPF 10 er en fantastisk, flydende foundation med en mat, let og fløjlsagtig formel. Hvad den gør: Denne foundation giver en smuk og naturlig finish, udjævner hudtonen, skjuler urenheder og har en opbyggelig medium til fuld dækning. Fås globalt i 60 nuancer med kølige, neutrale og varme undertoner. Double Wear Foundation er vandfast, så den ændrer ikke farve, smitter af eller smitter af på tøjet. Den giver huden masser af fugt og farve, der holder i op til 24 timer - uanset stress- og aktivitetsniveau. Double Wear Stay-In-Place Makeup er velegnet til alle hudtyper. Den oliefri formel sikrer, at porerne ikke tilstoppes, og er desuden parfumefri og dermatologisk testet. Fri for udtørrende alkohol og animalske ingredienser. Fakta om produktet: Hænger på i op til 24 timer Oliefri og matterende Fås globalt i 60 nuancer Find din undertone: C: Cool. Huden har en rosa undertone og brænder let i solen. N: Neutral. Huden har en jævn tone, der hverken er rosa eller gylden. W: Varm. Huden har en gylden eller olivenfarvet tone og får let farve i solen uden at brænde sig. .

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
0
Artikel nr.: PH7FA4A000
EAN: 0887167495357
Varenr.: B101255
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 5N2 Amber Honey - 30 ml
400 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF10 30 ml 5N2 Amb
430 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 5N2 Amber Honey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 5N2 Amber Honey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk322,5 kr322,5 krKøb
2Cocopanda DK330 kr330 krKøb
3Bangerhead DK334 kr334 krKøb
4NordicFeel DK400 kr400 krKøb
5Lyko DK430 kr430 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 5N2 Amber Honey

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 5N2 Amber Honey i 125 dage. Laveste pris i perioden er 298 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 342 kr.

Den nuværende pris på 322,5 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Estee Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 5N2 Amber Honey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Estee Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 5N2 Amber Honey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026322,5 kr7,5 kr (2%)
30. maj 2026330 kr7,5 kr (2%)
29. maj 2026322,5 kr7,5 kr (2%)
22. maj 2026330 kr2 kr (1%)
17. maj 2026328 kr52,86 kr (14%)
14. maj 2026380,86 kr21,86 kr (6%)
11. maj 2026359 kr61 kr (20%)
28. apr. 2026298 kr53 kr (15%)
26. apr. 2026351 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026353 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret