Gå til hovedindhold

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 30 ml - 3N2 Wheat

Pris fra 272 krtil 430 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 256 kr 27. maj

Sammenlign priser på Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 30 ml - 3N2 Wheat og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 30 ml - 3N2 Wheat
272 kr
Til butik
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 30 ml - 3N2 Wheat billede

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Grundere
Farve: 12
Artikel nr.: 887167495142
EAN: 0887167495142
Varenr.: 25368552
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 3N2 Wheat 30m
-26%305 kr
Før 413 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SpF10 3N2 Wheat (30 ml)
-26%333 kr
Før 447 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SpF10 3N2 Wheat (30 ml) billede

Produktinformation

Double Wear Stay-In-Place Makeup Foundation SPF 10 er en fantastisk, flydende foundation med en mat, let og fløjlsagtig formel. Hvad den gør: Denne foundation giver en smuk og naturlig finish, udjævner hudtonen, skjuler urenheder og har en opbyggelig medium til fuld dækning. Fås globalt i 60 nuancer med kølige, neutrale og varme undertoner. Double Wear Foundation er vandfast, så den ændrer ikke farve, smitter af eller smitter af på tøjet. Den giver huden masser af fugt og farve, der holder i op til 24 timer - uanset stress- og aktivitetsniveau. Double Wear Stay-In-Place Makeup er velegnet til alle hudtyper. Den oliefri formel sikrer, at porerne ikke tilstoppes, og er desuden parfumefri og dermatologisk testet. Fri for udtørrende alkohol og animalske ingredienser. Fakta om produktet: Hænger på i op til 24 timer Oliefri og matterende Fås globalt i 60 nuancer Find din undertone: C: Cool. Huden har en rosa undertone og brænder let i solen. N: Neutral. Huden har en jævn tone, der hverken er rosa eller gylden. W: Varm. Huden har en gylden eller olivenfarvet tone og får let farve i solen uden at brænde sig. .

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
0
Artikel nr.: PH7F38A000
EAN: 0887167495142
Varenr.: B101238
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF10 30 ml 3N2 Whe
430 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 30 ml - 3N2 Wheat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 30 ml - 3N2 Wheat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK272 kr311 krKøb
2Cocopanda DK305 kr305 krKøb
3Bangerhead DK333 kr333 krKøb
4Lyko DK430 kr430 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 30 ml - 3N2 Wheat

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 30 ml - 3N2 Wheat i 124 dage. Laveste pris i perioden er 256 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 332 kr.

Den nuværende pris på 272 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 30 ml - 3N2 Wheat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 30 ml - 3N2 Wheat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026272 kr8 kr (3%)
29. maj 2026280 kr24 kr (9%)
27. maj 2026256 kr49 kr (16%)
22. maj 2026305 kr23 kr (7%)
19. maj 2026328 kr55 kr (20%)
18. maj 2026273 kr55 kr (17%)
17. maj 2026328 kr55 kr (20%)
14. maj 2026273 kr7 kr (3%)
13. maj 2026280 kr133 kr (32%)
9. maj 2026413 kr71 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret