Gå til hovedindhold

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer .5N - 12 ml

Pris fra 221,25 krtil 305 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 83,75 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 221,21 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer .5N - 12 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 221.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer 12 ml - .5N
-25%221,25 kr
Før 295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer 12 ml - .5N billede

Produktinformation

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer 12 ml - .5N er en højtydende concealer, der giver langvarig dækning, oliekontrol og fugt. Den fjerlette formel smelter ind i huden og giver medium til fuld dækning med en blød, mat finish. Mikrosfærer absor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0887167681286
Varenr.: 116854
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer 5N 12ml
-32%223 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer 5N 12ml billede

Produktinformation

Double Wear Stay-In-Place Concealer er en højpåvirkende concealer, der giver medium til fuld dækning med en blød, mat finish. Den lette, vægtløse formel smelter sømløst ind i huden og holder sig på plads i op til 24 timer.

Produktspecifikationer

Kategori: Concealer
Artikel nr.: G5HC020000
EAN: 0887167681286
Varenr.: 3321996
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer 0.5N
-16%249 kr
Før 295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer 0.5N billede

Produktinformation

Double Wear Stay-In-Place Concealer er en højtydende concealer, der giver langvarig dækning, oliekontrol og fugt. Den fjerlette formel smelter ind i huden og giver medium til fuld dækning med en blød, mat finish. Mikrosfærer absorberer op til fem gange deres egen vægt i talg, hvilket giver øjeblikkelig og op til 24-timers oliekontrol. Concealeren fugter ved kontakt og føles fleksibel, vægtløs og behagelig hele dagen. Hvad den gør: En alsidig concealer, der dækker, skulpturerer og forbedrer hudens udseende, samtidig med at den holder huden fugtet og mat i op til 24 timer. 3D-skulpturstav Den specialdesignede applikator giver præcision og kontrol til at skabe det perfekte look: - Micro Precision Edge: Smal kant til præcis og detaljeret påføring. - Macro Curved Side: Tilpasser sig ansigtets konturer for jævn dækning. - Micro Point Tip: Perfekt til små, svært tilgængelige områder. Vigtige ingredienser: InvisiFlex-teknologi: Fleksible polymerer bevæger sig med ansigtsudtryk og giver en vægtløs og behagelig fornemmelse. Micro Silica Spheres: Hule silica-kugler absorberer talg for effektiv oliekontrol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Concealer
0
Artikel nr.: G5HC020000
EAN: 0887167681286
Varenr.: B096766
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer .5N - 12 ml
278 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer .5N
305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer .5N - 12 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer .5N - 12 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk221,25 kr221,25 krKøb
2Cocopanda DK223 kr223 krKøb
3Bangerhead DK249 kr249 krKøb
4NordicFeel DK278 kr278 krKøb
5Lyko DK305 kr305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer .5N - 12 ml

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer .5N - 12 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 211 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 243 kr.

Den nuværende pris på 221,25 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer .5N - 12 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer .5N - 12 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026221,25 kr1,75 kr (1%)
30. maj 2026223 kr1,75 kr (1%)
29. maj 2026221,25 kr1,75 kr (1%)
22. maj 2026223 kr26 kr (10%)
21. maj 2026249 kr21 kr (9%)
17. maj 2026228 kr37,5 kr (14%)
16. maj 2026265,5 kr16,5 kr (7%)
10. maj 2026249 kr12 kr (5%)
9. maj 2026261 kr23 kr (10%)
8. maj 2026238 kr11 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret