Gå til hovedindhold

Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau de Toilette - 50 ml

Pris fra 496 krtil 829 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 333 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 496 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau Detoilette 50 ml
-31%496 kr
Før 720 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau Detoilette 50 ml billede

Produktinformation

Beautiful Magnolia L'Eau Eau Detoilette er en blomstrende moskusduft, der indeholder noter af frodig magnolia og lavendel, samt cremet rav og strålende moskus.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: GYMG010000
EAN: 0887167638419
Varenr.: 3289979
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Beautiful Magnolia EdT (50 ml)
-24%629 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Beautiful Magnolia EdT (50 ml) billede

Produktinformation

Dare to dream. En fortryllende blanding med karakteristiske noter af frodig magnolia og lavendel, cremet rav og strålende musk. Selvsikker, sensuel og romantisk. Lad dit hjerte åbne sig som en magnolia i fuld blomst. DUFTNOTER Oplev en evig kærlighedshistorie fra begyndelse til slutning. Hver kapitel fører dig dybere ind i følelsen af denne blomstrende muskus Eau de Toilette-spray. Topnoter: Lavendel, Vandlotus, Vandmynte Hjertenoter: Magnolia, Rose Basenoter: Rav, Cedertræ, Musk Centrale duftnoter: Lavendel Magnolia Rose...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette til hende
Vægt: 235g
Artikel nr.: GYMG010000
EAN: 0887167638419
Varenr.: B089067
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau de Toilette - 50 ml
766 kr
Til butik
Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau de Toilette - 50 ml billede

Produktinformation

En berusende kærlighedshistorie i hver dråbeEstée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau de Toilette er en avanceret hyldest til den evige romantik, hvor frodig magnolia møder lavendel i en elegant blomsterkomposition. Denne lyxiga parfume til kvinder åbner med opfriskende topnoter af lavendel, vandlotus og vandmynte, før hjertet af magnolia og rose blomstrer ud i al sin sensuelle pragt. Den varme base af rav, cedertræ og moskus skaber en dyb og vedvarende duft, der omslutter dig som et kærligt favntag. Hvert spray af denne blomstrede magnolia parfume fortæller en unik historie om selvsikkerhed og romantik, hvor hver dufttone udvikler sig som kapitler i en tidløs kærlighedsroman. Estée Lauder har mesterligt komponeret denne lette blomstrede parfume til dame, som både inspirerer og fortryder, en duft der lader dit hjerte åbne sig som en magnolia i fuld blomst.Fordelene ved Beautiful Magnolia L'EauEn elegant blomsterkomposition med magnolia som stjerner sammen med lavendel og roseElegant duftpyramide som udvikler sig fra opfriskende topnoter til varm, sensuel baseLangvarig Eau de Toilette-formel som omslutter dig med romantisk eleganceIkonisk Estée Lauder-kvalitet med tidløs, feminin karakterSådan skaber du din personlige duftoplevelseSpray på pulspunkterne for at omgive dig selv med denne berusende blanding og lad duften blomstre ud på din hud.Lad dig forføre af denne tidløse kærlighedshistorie. Opdag Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau allerede i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Dameparfume
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 123987
EAN: 0887167638419
Varenr.: 123987
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau de Toilette 50 ml
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK496 kr496 krKøb
2Bangerhead DK629 kr629 krKøb
3NordicFeel DK766 kr766 krKøb
4Lyko DK829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau de Toilette - 50 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 496 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 725 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 634 kr.

Den nuværende pris på 496 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Estée Lauder Beautiful Magnolia L'Eau Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026496 kr44 kr (8%)
20. maj 2026540 kr180 kr (25%)
13. maj 2026720 kr60 kr (9%)
12. maj 2026660 kr41 kr (7%)
11. maj 2026619 kr
28. apr. 2026618,75 kr45,25 kr (7%)
27. apr. 2026664 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026665 kr2 kr (0%)
24. apr. 2026667 kr2 kr (0%)
23. apr. 2026665 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret