Gå til hovedindhold

essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair (13,5 ml)

EssieNeglelakEAN: 3600531699710
Pris fra 76 krtil 119,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 43,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 67 kr 26. maj

Sammenlign priser på essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair (13,5 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair 13,5ml
76 kr
Til butik
essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair 13,5ml billede

Produktinformation

To The Rescue UV Gel Damage Repair er en neglelak, der er specielt udviklet til at reparere og styrke negle, der er svækket af UV-gellak.

Produktspecifikationer

Mærke: Essie
Kategori: Neglelak
Artikel nr.: B3533900
EAN: 3600531699710
Varenr.: 3319512
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Essie To The Rescue Nail Repair 13.5 ml
-25%89,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Essie To The Rescue Nail Repair 13.5 ml billede

Produktinformation

Essie To The Rescue Nail Repair er neglepleje specielt udviklet til negle, som er skadede efter brug af UV-gellak. Dette produkt forsegler neglens overflade og beskytter neglene mod at knække, samt får tynde negle til at se tykkere ud. Formlen med 3 prote...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Essie
Kategori: Nail Care
EAN: 3600531699710
Varenr.: 120838
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair (13,5 ml)
-28%91 kr
Før 126 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair (13,5 ml) billede

Produktinformation

essie to the rescue UV gel damage repair. Formlen med 3 proteinkompleks, MSM og ceramider i dette kosmetoklinisk testede negleplejeprodukt forbedrer synlige tegn på skader forårsaget af UV-gellak på 5 dage*. Forsegler neglens overflade Beskytter neglen mod at knække Får tynde negle til at se tykkere ud Danner et tykt men fleksibelt, beskyttende lag Semi-transparent, naturlig dækning Kan bruges alene eller under farvet lak Vegansk formel - uden ingredienser af animalsk oprindelse *Forbrugertest blandt brugere af UV-gellak efter 5 dages brug, n=9...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Essie
Kategori: Negleforstærkere
0
Artikel nr.: B3533900
EAN: 3600531699710
Varenr.: B096471
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Essie to the rescue UV gel damage repair 13,5 ml
110 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair
115 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Essie To The Rescue Neglepleje
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair (13,5 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair (13,5 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK76 kr76 krKøb
2NiceHair.dk89,96 kr89,96 krKøb
3Bangerhead DK91 kr91 krKøb
4NordicFeel DK110 kr110 krKøb
5Lyko DK115 kr115 krKøb
6Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair (13,5 ml)

PriceData har fulgt prisen på essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair (13,5 ml) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair (13,5 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for essie To The Rescue UV Gel Damage Nail Repair (13,5 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202676 kr9 kr (13%)
26. maj 202667 kr9 kr (12%)
19. maj 202676 kr2 kr (3%)
18. maj 202678 kr1 kr (1%)
30. apr. 202679 kr4 kr (5%)
25. apr. 202675 kr3 kr (4%)
23. apr. 202672 kr7 kr (9%)
17. apr. 202679 kr6,73 kr (8%)
16. apr. 202685,73 kr1,73 kr (2%)
15. apr. 202684 kr7 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret