Gå til hovedindhold

Essie Nail Care Top Coat Good To Go

EssieNeglelakEAN: 3600531539900
Pris fra 70 krtil 106 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Essie Nail Care Top Coat Good To Go og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Essie Care Good To Go 13,5ml
70 kr
Til butik
Essie Care Good To Go 13,5ml billede

Produktinformation

Hurtigtørrende "Good To Go" Top Coat giver dig perfekt lakerede negle uden at skulle vente. Denne topcoat har en hurtigtørrende formel, der forsegler neglelakken og giver en blank finish.

Produktspecifikationer

Mærke: Essie
Kategori: Neglelak
Artikel nr.: YDK03737
EAN: 3600531539900
Varenr.: 3147168
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Essie Good To Go
-33%80 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Essie Good To Go billede

Produktinformation

Den hurtigtørrende top coat Good To Go giver dig perfekt lakerede negle, uden du behøver vente. Denne top coat hjælper med at tørre neglelakken hurtigere. Perfekt poleret manicure. Strålende glans. Følg hele Essie-rutinen for at opnå det bedst mulige resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: Essie
Kategori: Overlak og toplak
Vægt: 58g
Artikel nr.: YDK03737
EAN: 3600531539900
Varenr.: B049516
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Essie Good To Go Top Coat 14 ml
-25%89,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Essie Good To Go Top Coat 14 ml billede

Produktinformation

Essie Good To Go Top Coat er en super lækker top coat, der passer perfekt til dig der gerne vil have dine negle til at skinne udover det sædvanlige. Ikke nok med at den tilfører en smuk glans til dine negle, så er den også ultra hurtigttørrende, så du sli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Essie
Kategori: Nail Polishes
EAN: 3600531539900
Varenr.: 90287
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Essie Good To Go’ Top Coat 13 ml
104 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Essie Nail Care Top Coat Good To Go
106 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Essie Nail Care Top Coat Good To Go koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Essie Nail Care Top Coat Good To Go koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK70 kr70 krKøb
2Bangerhead DK80 kr80 krKøb
3NiceHair.dk89,96 kr89,96 krKøb
4NordicFeel DK104 kr104 krKøb
5Lyko DK106 kr106 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Essie Nail Care Top Coat Good To Go

PriceData har fulgt prisen på Essie Nail Care Top Coat Good To Go i 180 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 103 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Essie Nail Care Top Coat Good To Go. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Essie Nail Care Top Coat Good To Go de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202670 kr2 kr (3%)
19. maj 202672 kr2 kr (3%)
10. maj 202674 kr3 kr (4%)
8. maj 202677 kr2 kr (3%)
30. apr. 202679 kr9 kr (13%)
25. apr. 202670 kr2 kr (3%)
23. apr. 202668 kr11 kr (14%)
21. apr. 202679 kr6,09 kr (8%)
20. apr. 202672,91 kr6,09 kr (8%)
18. apr. 202679 kr6,09 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret