Gå til hovedindhold

Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA hvid - (10 stk.)

EsselteRingbindEAN: 5902812144499
Pris fra 27 krtil 316 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 289 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22,95 kr 16. maj

Sammenlign priser på Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA hvid - (10 stk.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte Vivida ringordner FSC® A4 2RR/25 mm hvid
27 kr
Til butik
Esselte Vivida ringordner FSC® A4 2RR/25 mm hvid billede

Produktinformation

PP, 2 runde ringe standard mekanisme Standard rund ring mekanisme giver let bladring af de enkelte ark Meget holdbart PP omslag indvendigt og udvendigt Rygetiket lomme med udskiftelig karton rygetiket for hurtig identifikation af indhold

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Brevordnere og Ringbind
Artikel nr.: 14449
EAN: 5902812144499
Varenr.: 2677064
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Ringordner Esselte A4 35/25 mm
27,95 kr
Til butik
Ringordner Esselte A4 35/25 mm billede

Produktinformation

Esselte Vivida ringbind i A4-format kombinerer funktionalitet, holdbarhed og et elegant design. Det er det perfekte valg til organisering af dokumenter på kontoret, i skolen eller derhjemme. Ringbindet er fremstillet i 70% genbrugsmateriale og beklædt med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Ringbind
EAN: 5902812144499
Varenr.: 158.4766 07
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Esselte Vivida, ringbind, A4, 2 ringe, hvid
31,25 kr
Til butik
Esselte Vivida, ringbind, A4, 2 ringe, hvid billede

Produktinformation

Ringbind fra Esselte i farven hvid til arkerivering af op til 190 ark papirer. Ringbindet kommer her i en enkel hvid farve. Ringbindet har 2 O-ringmekanismer, som giver let bladring imellem de enkelte ark i mappen. Ringordneren har desuden også en rygetik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Brevordnere og ringbind
EAN: 5902812144499
Varenr.: DP-ESS14449
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Esselte A4 ringordner med etiket - 40 mm. ryg, 2 ringe, Hvid
33,69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA hvid - (10 stk.)
316 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA hvid - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA hvid - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK27 kr66 krKøb
2RedOffice Konpap27,95 kr27,95 krKøb
3HUMA.dk31,25 kr31,25 krKøb
4Nova Nordic A/S33,69 kr33,69 krKøb
5CS MEGASTORE DK316 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA hvid - (10 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA hvid - (10 stk.) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 22,95 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA hvid - (10 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA hvid - (10 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202627 kr4,05 kr (18%)
16. maj 202622,95 kr8,3 kr (27%)
15. maj 202631,25 kr8,3 kr (36%)
13. maj 202622,95 kr8,3 kr (27%)
12. maj 202631,25 kr8,3 kr (36%)
2. maj 202622,95 kr4,05 kr (15%)
28. apr. 202627 kr4,25 kr (14%)
13. apr. 202631,25 kr
11. apr. 202632 kr
4. apr. 202631,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret