Gå til hovedindhold

ESSELTE Tilbudsmappe Esselte u. lomme A4 sort 28320 Modsvarer: N/A

EsselteHåndarbejde og hobbyEAN: 5902812283204
Pris fra 5,74 krtil 24,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 19,21 kr (77% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ESSELTE Tilbudsmappe Esselte u. lomme A4 sort 28320 Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5.74 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Q-Connect Tilbudsmappe A4 sort
-64%5,74 kr
Før 15,86 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Q-Connect Tilbudsmappe A4 sort billede

Produktinformation

Tilbudsmappe med farvet ryg og bagside. Uden lomme og med mat transparent forside. Med split og overligger. Monteret med etiketstrimmel. Perfekt til rapporter, tilbud mv.

Produktspecifikationer

Mærke: Q-connect
Kategori: Tilbudsmapper
EAN: 5902812283204
Varenr.: 167.5628 10
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tilbudsmappe Vivida A4, sort
6,25 kr
Til butik
Tilbudsmappe Vivida A4, sort billede

Produktinformation

Klassisk sort tilbudmappe uden lommer fra Esselte. Mappen har en kapacitet på 160 A4 ark. Mappen er ideel til brug til at holde styr på ens papirer f.eks. i skolen. Esselte Vivida tilbudsmappe med refleksklar 110 my forside, 170 my farvet bagside og 160 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Mapper
EAN: 5902812283204
Varenr.: DP-ESS28320
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ESSELTE Tilbudsmappe Esselte u. lomme A4 sort 28320 Modsvarer: N/A
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Tilbudsmappe - A4 - Sort - Klar Forside - 1 Stk.
24,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ESSELTE Tilbudsmappe Esselte u. lomme A4 sort 28320 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ESSELTE Tilbudsmappe Esselte u. lomme A4 sort 28320 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap5,74 kr5,74 krKøb
2HUMA.dk6,25 kr6,25 krKøb
3InkClub DK9 kr9 krKøb
4Gucca.dk24,95 kr24,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ESSELTE Tilbudsmappe Esselte u. lomme A4 sort 28320 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på ESSELTE Tilbudsmappe Esselte u. lomme A4 sort 28320 Modsvarer: N/A i 169 dage. Laveste pris i perioden er 4,25 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 9 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7 kr.

Den nuværende pris på 5,74 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for ESSELTE Tilbudsmappe Esselte u. lomme A4 sort 28320 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for ESSELTE Tilbudsmappe Esselte u. lomme A4 sort 28320 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20265,74 kr
30. apr. 20266,25 kr2,75 kr (31%)
29. apr. 20269 kr2,75 kr (44%)
13. apr. 20266,25 kr2,75 kr (31%)
11. apr. 20269 kr2,75 kr (44%)
4. apr. 20266,25 kr2,75 kr (31%)
3. apr. 20269 kr2,75 kr (44%)
17. mar. 20266,25 kr2,75 kr (31%)
16. mar. 20269 kr2,75 kr (44%)
8. mar. 20266,25 kr2,75 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret