Gå til hovedindhold

ESSELTE Hængemappe Classic std A4 blå/25 90311 Modsvarer: N/A

EsselteMapperEAN: 3249440903114
Pris fra 165 krtil 423 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 154 kr 24. apr.

Sammenlign priser på ESSELTE Hængemappe Classic std A4 blå/25 90311 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte Hængemappe Classic forstærket A4 /25 Blå
165 kr
Til butik
Esselte Hængemappe Classic forstærket A4 /25 Blå billede

Produktinformation

Til opganisering af dokumenter, forbedret styrke 10 gange stærkere grundet forstærkningstape påsat langs top og bund for at styrke mappen Klare farver, som gør det nemt at arkivere efter et farvekodesystem Med klar plastik etiketholder og tilhørende hvide labels Fremstillet af 100% miljøvenlig Blå Engel certifiseret genbrugskarton...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Arkivering Opbevaring
Artikel nr.: 90311
EAN: 3249440903114
Varenr.: 2677309
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hængemapper Pendaflex A4 Blå 25 stk.
168,75 kr
Til butik
Hængemapper Pendaflex A4 Blå 25 stk. billede

Produktinformation

Esselte Standard hængemapper i A4-format i klassisk blå farve med klar fane, der giver nem og overskuelig mærkning af dokumenter. Ideel til daglig arkivering på kontoret eller i hjemmet. Hængemapperne er fremstillet af 100 % miljøvenlig genbrugskarton og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hængemapper
EAN: 3249440903114
Varenr.: 7498351
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ESSELTE Hængemappe Classic std A4 blå/25 90311 Modsvarer: N/A
195 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Hængemappe forstærket A4 blå (25)
222,5 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Hængemappe Esselte Standard A4 blå 25 stk
357,19 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ESSELTE Hængemappe Standard A4 Blå 25-pak
423 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ESSELTE Hængemappe Classic std A4 blå/25 90311 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ESSELTE Hængemappe Classic std A4 blå/25 90311 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK165 kr204 krKøb
2Nova Nordic A/S168,75 kr168,75 krKøb
3InkClub DK195 kr195 krKøb
4HUMA.dk222,5 kr222,5 krKøb
5Hertels Boresko357,19 kr357,19 krKøb
6Teknikproffset DK423 kr482 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ESSELTE Hængemappe Classic std A4 blå/25 90311 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på ESSELTE Hængemappe Classic std A4 blå/25 90311 Modsvarer: N/A i 179 dage. Laveste pris i perioden er 98,33 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 168,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for ESSELTE Hængemappe Classic std A4 blå/25 90311 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for ESSELTE Hængemappe Classic std A4 blå/25 90311 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026165 kr1 kr (1%)
2. maj 2026164 kr4,75 kr (3%)
1. maj 2026168,75 kr3,75 kr (2%)
25. apr. 2026165 kr11 kr (7%)
24. apr. 2026154 kr11 kr (7%)
23. apr. 2026165 kr9 kr (6%)
22. apr. 2026156 kr9 kr (5%)
21. apr. 2026165 kr7 kr (4%)
20. apr. 2026158 kr7 kr (4%)
19. apr. 2026165 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret