Gå til hovedindhold

ESSELTE Brevordner Esselte No1 PP FSC® A4/75 grøn 811360 Modsvarer: N/A

EsselteKontorforsyningEAN: 4049793006055
Pris fra 40,73 krtil 436,88 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 396,15 kr (91% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34,95 kr 20. maj

Sammenlign priser på ESSELTE Brevordner Esselte No1 PP FSC® A4/75 grøn 811360 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40.73 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brevordner A4 Esselte No.1 grøn
-29%40,73 kr
Før 57,01 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brevordner A4 Esselte No.1 grøn billede

Produktinformation

No. 1 brevordner med en mekanisme, der har en fantastisk lukkekraft og altid lukker præcist: Du undgår at papirerne sætter sig fast i mekanismen. Vælter ikke i reolen, selv når den er fyldt helt op med papirer. FSC®-certificeret. • Testet over 10.000...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Brevordnere
EAN: 4049793006055
Varenr.: 110.8113 04
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte No.1 brevordner PP FSC® A4/75 mm Grøn
42 kr
Til butik
Esselte No.1 brevordner PP FSC® A4/75 mm Grøn billede

Produktinformation

Patenteret No.1 mekanisme Patenteret No.1 mekanisme med uovertruffen lukkekraft med konstant præcis lukning, garanteret til at lukke pålideligt selv efter 10.000 gange Perfekt lukning af buer på mekanismen - selv når mappen er helt fyldt Den udskiftelige rygetiket gør let din brevordner personlig Forside lukning, fingerhul og metalkanter giver let håndtering og sikker opbevaring af dokumenter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Brevordnere og Ringbind
Artikel nr.: 811360
EAN: 4049793006055
Varenr.: 2676609
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ESSELTE Brevordner Esselte No1 PP FSC® A4/75 grøn 811360 Modsvarer: N/A
43,75 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ESSELTE Ringbind LAF No1 PP A4/75 Grøn
49 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Brevordner No1 Power PP A4 75mm grøn
52,5 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Esselte brevordner No.1 A4 75 mm., grøn,
436,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ESSELTE Brevordner Esselte No1 PP FSC® A4/75 grøn 811360 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ESSELTE Brevordner Esselte No1 PP FSC® A4/75 grøn 811360 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap40,73 kr40,73 krKøb
2Proshop DK42 kr81 krKøb
3InkClub DK43,75 kr43,75 krKøb
4Teknikproffset DK49 kr98 krKøb
5HUMA.dk52,5 kr52,5 krKøb
6Nova Nordic A/S436,88 kr436,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ESSELTE Brevordner Esselte No1 PP FSC® A4/75 grøn 811360 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på ESSELTE Brevordner Esselte No1 PP FSC® A4/75 grøn 811360 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 40,73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 40,73 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for ESSELTE Brevordner Esselte No1 PP FSC® A4/75 grøn 811360 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for ESSELTE Brevordner Esselte No1 PP FSC® A4/75 grøn 811360 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202640,73 kr4,73 kr (13%)
22. maj 202636 kr1,05 kr (3%)
20. maj 202634,95 kr1,05 kr (3%)
8. maj 202636 kr
29. apr. 202635,54 kr
28. apr. 202636 kr
20. jan. 202635,54 kr4,46 kr (11%)
19. jan. 202640 kr4,46 kr (13%)
15. jan. 202635,54 kr1,54 kr (5%)
30. dec. 202534 kr6 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret