Gå til hovedindhold

ESSELTE Brevbakke Esselte Europost glasklar 623603 Modsvarer: N/A

EsselteBrevbakkerEAN: 4049793015309
Pris fra 28 krtil 487,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 459,5 kr (94% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ESSELTE Brevbakke Esselte Europost glasklar 623603 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brevbakke Esselte Europost A4 glasklar
28 kr
Til butik
Brevbakke Esselte Europost A4 glasklar billede

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Brevbakker
Farve: 2
Artikel nr.: 623603
EAN: 4049793015309
Varenr.: 552546
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte Brevbakke Europost transparent Glasklar
29 kr
Til butik
Esselte Brevbakke Europost transparent Glasklar billede

Produktinformation

Nutidige transparente farver. Unikt design med mønster på siderne. A4. Passer perfekt med andre Esselte Europost produkter Unikt mønster på siderne giver stil på kontoret Bedre organisering med lodret eller forskudt stabling Afrundet frontåbning giver nem adgang til dokumenter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Skrivebordstilbehoer
Artikel nr.: 623603
EAN: 4049793015309
Varenr.: 2677272
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ESSELTE Brevbakke Esselte Europost glasklar 623603 Modsvarer: N/A
37 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Brevbakke Europost stabelbar PS glasklar
43,75 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brevbakke Esselte EUROPOST
-18%50,79 kr
Før 61,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brevbakke Esselte Europost Glasklar
74,94 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Brevbakke Esselte Europost
487,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ESSELTE Brevbakke Esselte Europost glasklar 623603 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ESSELTE Brevbakke Esselte Europost glasklar 623603 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK28 kr67 krKøb
2Proshop DK29 kr68 krKøb
3InkClub DK37 kr37 krKøb
4HUMA.dk43,75 kr43,75 krKøb
5RedOffice Konpap50,79 kr50,79 krKøb
6Hertels Boresko74,94 kr74,94 krKøb
7Nova Nordic A/S487,5 kr487,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ESSELTE Brevbakke Esselte Europost glasklar 623603 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på ESSELTE Brevbakke Esselte Europost glasklar 623603 Modsvarer: N/A i 147 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for ESSELTE Brevbakke Esselte Europost glasklar 623603 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for ESSELTE Brevbakke Esselte Europost glasklar 623603 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202628 kr1 kr (3%)
22. maj 202629 kr1 kr (4%)
14. maj 202628 kr1 kr (3%)
13. maj 202629 kr1 kr (4%)
10. maj 202628 kr1 kr (3%)
9. maj 202629 kr1 kr (4%)
7. maj 202628 kr1 kr (3%)
6. maj 202629 kr1 kr (4%)
5. maj 202628 kr1 kr (3%)
3. maj 202629 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret