Gå til hovedindhold

Esperanza WIRELESS SET 2.4GHZ USB LIBERTY BLACK - Tastatur & Mus sæt - Sort

EsperanzaTastaturerEAN: 5901299902004
Pris fra 152 krtil 219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Esperanza WIRELESS SET 2.4GHZ USB LIBERTY BLACK - Tastatur & Mus sæt - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Esperanza EK122K LIBERTY Sæt med mus og tastatur Trådløs
152 kr
Til butik
Esperanza EK122K LIBERTY Sæt med mus og tastatur Trådløs billede

Produktinformation

Esperanza EK122K LIBERTY - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Artikel nr.: EK122K
EAN: 5901299902004
Varenr.: 992113064
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza WIRELESS SET 2.4GHZ USB LIBERTY BLACK - Tastatur & Mus sæt - Sort
190 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Esperanza EK122K, QWERTY, sort
-47%199 kr
Før 374 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Esperanza EK122K, QWERTY, sort billede

Produktinformation

Fordele ved trådløst tastaturGør skrivebordet enkelt og ryddeligt med dette slanke sæt med trådløst tastatur og mus. Sættet er oplagt til hjemmekontor, studier og hverdagsbrug, hvor du ønsker stabil forbindelse og fuldt layout med numerisk tastatur. Den medfølgende nano-USB-modtager giver hurtig opsætning og pålidelig 2,4 GHz forbindelse, så du kan arbejde frit uden kabler.Brugervenligt designTastaturet er i fuld størrelse med lige, lave taster og praktiske hotkeys til hurtige genveje. Layout: QWERTY. Den medfølgende mus har et enkelt rullehjul, så navigationen er intuitiv. Det hele holdes i en stilren, sort farve, som passer ind ved enhver computer.Forbindelse: Trådløs 2,4 GHzLayout: QWERTYNumerisk tastatur: JaHotkeys: JaTastaturtype: Fuld størrelse, lige stilFarve: SortModtager: Nano-USB (inkluderet)Mus: Inkluderet, 1 rullehjul...

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.52g
EAN: 5901299902004
Varenr.: 1924689
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Esperanza EK122K, QWERTY, sort
-44%219 kr
Før 394 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza WIRELESS SET 2.4GHZ USB LIBERTY BLACK - Tastatur & Mus sæt - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza WIRELESS SET 2.4GHZ USB LIBERTY BLACK - Tastatur & Mus sæt - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK152 kr152 krKøb
2Proshop DK190 kr229 krKøb
3Boligcenter DK199 kr199 krKøb
4Vivas DK219 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esperanza WIRELESS SET 2.4GHZ USB LIBERTY BLACK - Tastatur & Mus sæt - Sort

PriceData har fulgt prisen på Esperanza WIRELESS SET 2.4GHZ USB LIBERTY BLACK - Tastatur & Mus sæt - Sort i 172 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 263 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 152 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Esperanza WIRELESS SET 2.4GHZ USB LIBERTY BLACK - Tastatur & Mus sæt - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Esperanza WIRELESS SET 2.4GHZ USB LIBERTY BLACK - Tastatur & Mus sæt - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026152 kr2 kr (1%)
29. maj 2026150 kr2 kr (1%)
28. maj 2026152 kr1 kr (1%)
27. maj 2026151 kr2 kr (1%)
24. maj 2026149 kr21 kr (16%)
23. maj 2026128 kr21 kr (14%)
22. maj 2026149 kr50 kr (25%)
21. maj 2026199 kr34 kr (15%)
19. maj 2026233 kr84 kr (56%)
12. maj 2026149 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret