Gå til hovedindhold

Esperanza - Kaffemaskine med indbygget kaffefilter 1,8 L

EsperanzaKaffemaskinerEAN: 5901299931240
Pris fra 167 krtil 319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161 kr 22. maj

Sammenlign priser på Esperanza - Kaffemaskine med indbygget kaffefilter 1,8 L og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Esperanza ARABICA Kaffemaskine 1.8liter
167 kr
Til butik
Esperanza ARABICA Kaffemaskine 1.8liter billede

Produktinformation

Esperanza ARABICA - Kaffemaskine

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Artikel nr.: EKC005
EAN: 5901299931240
Varenr.: 992691777
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza DRAIN COFFEE MACHINE ARABICA 1.8 L
167 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kaffemaskine filter - Esperanza Arabica 1,8 l (950 W)
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kaffemaskine filter - Esperanza Arabica 1,8 l (950 W) billede

Produktinformation

Fordele ved filterkaffemaskine til hjemmetStart dagen med friskbrygget kaffe med Esperanza Arabica. Denne drypkaffemaskine er ideel til køkkenbordet og brygger op til 1,8 l kaffe i den medfølgende kande - perfekt til familien eller kontorets pauser. Anti-dryp-funktionen gør det nemt at hælde en kop under brygning uden spild, og den tydelige vandstand viser, hvor meget der brygges.Enkel og pålidelig brygningMaskinen har en effekt på 950 W for stabil brygning og slukker automatisk efter 40 minutter. Det indbyggede kaffefilter gør det nemt at komme i gang, og den klassiske sorte finish passer ind i de fleste køkkener.Produkttype: DrypkaffemaskinePlacering: BordmodelVandtank: 1,8 lKaffekande: KandeEffekt: 950 WSpænding: 220–240 VFrekvens: 50 HzAuto sluk: Ja, efter 40 minAnti-dryp: JaKaffefilter: JaDisplay: NejVandstandsmåler: JaFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Kategori: Kaffemaskiner
Vægt: 3.37g
EAN: 5901299931240
Varenr.: 1893582
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kaffemaskine filter - Esperanza Arabica 1,8 l (950 W)
-4%229 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Esperanza - Kaffemaskine med indbygget kaffefilter 1,8 L
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza - Kaffemaskine med indbygget kaffefilter 1,8 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza - Kaffemaskine med indbygget kaffefilter 1,8 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK167 kr167 krKøb
2Proshop DK167 kr206 krKøb
3Boligcenter DK209 kr209 krKøb
4Vivas DK229 kr308 krKøb
5Estore DK319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esperanza - Kaffemaskine med indbygget kaffefilter 1,8 L

PriceData har fulgt prisen på Esperanza - Kaffemaskine med indbygget kaffefilter 1,8 L i 173 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Esperanza - Kaffemaskine med indbygget kaffefilter 1,8 L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Esperanza - Kaffemaskine med indbygget kaffefilter 1,8 L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026167 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026165 kr2 kr (1%)
31. maj 2026167 kr2 kr (1%)
30. maj 2026165 kr1 kr (1%)
23. maj 2026164 kr3 kr (2%)
22. maj 2026161 kr3 kr (2%)
17. maj 2026164 kr3 kr (2%)
16. maj 2026161 kr3 kr (2%)
15. maj 2026164 kr3 kr (2%)
14. maj 2026161 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret