Gå til hovedindhold

Esperanza CASE WITH KEYBOARD FOR 10.1" TABLETS MADERA EK125 - Tastatur & Folio sæt - Sort

EsperanzaComputer – tilbehørEAN: 5901299904183
Pris fra 66 krtil 139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 12. maj

Sammenlign priser på Esperanza CASE WITH KEYBOARD FOR 10.1" TABLETS MADERA EK125 - Tastatur & Folio sæt - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza CASE WITH KEYBOARD FOR 10.1" TABLETS MADERA EK125 - Tastatur & Folio sæt - Sort
66 kr
Til butik
Esperanza CASE WITH KEYBOARD FOR 10.1" TABLETS MADERA EK125 - Tastatur & Folio sæt - Sort billede

Produktinformation

Tastatur og folio-kasse, USB

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: EK125
EAN: 5901299904183
Varenr.: 3222316
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Esperanza EK125 MADERA Tastatur og folio-kasse Kablet
73 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Esperanza - Tablet etui med indbygget tastatur
89 kr
Til butik
Esperanza - Tablet etui med indbygget tastatur billede

Produktinformation

Tablet etui i kunstlæder, til bærbare computere med en skærmstørrelse på 10,1". Etuiet har et indbygget tastatur, der i høj grad letter indtastningen. MicroUSB-stikket gør, at du nemt kan tilslutte tastaturet til de fleste tablets på markedet. Virker med de fleste tablets med Android 4.0 og nyere. Bemærk! Tastaturet har kun engelske bogstaver. - Tablet etui i kunstlæder - Velegnet til skærmstørrelse 10,1" - Indbygget tastatur Specifikationer: Farve: Sort Materiale: Kunstlæder Kompatibilitet: Android 4.0 og nyere Passer til skærmstørrelse: 10,1" (25,6 cm)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: eStore
Kategori: Laptop Cases & Tasker
Vægt: 0.43g
Artikel nr.: EPZ-EK125
EAN: 5901299904183
Varenr.: 17157
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet etui med tastatur 10,1" - Esperanza EK125 folio, sort
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet etui med tastatur 10,1" - Esperanza EK125 folio, sort
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza CASE WITH KEYBOARD FOR 10.1" TABLETS MADERA EK125 - Tastatur & Folio sæt - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza CASE WITH KEYBOARD FOR 10.1" TABLETS MADERA EK125 - Tastatur & Folio sæt - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK66 kr105 krKøb
2CompuMail DK73 kr73 krKøb
3Estore DK89 kr89 krKøb
4Boligcenter DK119 kr119 krKøb
5Vivas DK139 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esperanza CASE WITH KEYBOARD FOR 10.1" TABLETS MADERA EK125 - Tastatur & Folio sæt - Sort

PriceData har fulgt prisen på Esperanza CASE WITH KEYBOARD FOR 10.1" TABLETS MADERA EK125 - Tastatur & Folio sæt - Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Esperanza CASE WITH KEYBOARD FOR 10.1" TABLETS MADERA EK125 - Tastatur & Folio sæt - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Esperanza CASE WITH KEYBOARD FOR 10.1" TABLETS MADERA EK125 - Tastatur & Folio sæt - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202666 kr1 kr (1%)
18. maj 202667 kr5 kr (7%)
17. maj 202672 kr1 kr (1%)
13. maj 202673 kr11 kr (18%)
12. maj 202662 kr10 kr (14%)
25. apr. 202672 kr9 kr (14%)
21. apr. 202663 kr1 kr (2%)
20. apr. 202664 kr1 kr (2%)
18. apr. 202665 kr1 kr (2%)
15. apr. 202666 kr7 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret