Gå til hovedindhold

Eskimo zieklingeske 145 mm 15/145

EskimoMureværktøjEAN: 5708604151450
Pris fra 129 krtil 229 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eskimo zieklingeske 145 mm 15/145 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eskimo trækkniv 15/145
129 kr
Til butik
Eskimo trækkniv 15/145 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Eskimo A/S
Kategori: Mureværktøj
Farve: 1
Artikel nr.: 24374
EAN: 5708604151450
Varenr.: 3521897
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eskimo ziehklingeske - 145mm
130 kr
Til butik
Eskimo ziehklingeske - 145mm billede

Produktinformation

Eskimo ziehklingeske til restaurering og reperations i forbindelse med murerarbejde.Skeen har et godt træ greb med lang levetid, samt en klinge i special hærdet kvalitetsstål.Eskimos murerskeerhenvender sig til fagkyndige gør-det-selv håndværkere, såvel s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eskimo
Kategori: Håndværk
Størrelse: 145 mm
EAN: 5708604151450
Varenr.: 881600920
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Eskimo ziehklingeske 15/145
133,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eskimo zehklingske 145 mm
135 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eskimo zehklingske - 145 mm
139 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Eskimo zieklingeske 145 mm 15/145
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eskimo zieklingeske 145 mm 15/145 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eskimo zieklingeske 145 mm 15/145 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
2LavprisVærktøj130 kr130 krKøb
3EL-GROSSISTEN133,25 kr133,25 krKøb
4BilligVVS DK135 kr135 krKøb
5LavprisVVS139 kr139 krKøb
6Elvvs.dk229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eskimo zieklingeske 145 mm 15/145

PriceData har fulgt prisen på Eskimo zieklingeske 145 mm 15/145 i 147 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Eskimo zieklingeske 145 mm 15/145. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Eskimo zieklingeske 145 mm 15/145 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 2026129 kr4 kr (3%)
14. feb. 2026125 kr8,25 kr (6%)
13. feb. 2026133,25 kr8,25 kr (7%)
5. feb. 2026125 kr19 kr (13%)
4. feb. 2026144 kr5 kr (4%)
3. feb. 2026139 kr14 kr (11%)
28. jan. 2026125 kr1 kr (1%)
27. jan. 2026124 kr12 kr (11%)
21. jan. 2026112 kr27 kr (19%)
7. jan. 2026139 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret