Gå til hovedindhold

Ergotron Monteringsplade til Notebook Arm P/N: 45-353-026 P/N: 45-353-026

ErgotronComputerkomponenterEAN: 0698833006179
Pris fra 427 krtil 659 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 425 kr 24. maj

Sammenlign priser på Ergotron Monteringsplade til Notebook Arm P/N: 45-353-026 P/N: 45-353-026 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 427 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ergotron Monteringsplade til Notebook Arm P/N: 45-353-026 P/N: 45-353-026
427 kr
Til butik
Ergotron Monteringsplade til Notebook Arm P/N: 45-353-026 P/N: 45-353-026 billede

Produktinformation

Ergotron - Monteringsplade til Notebook Arm - sort - for Ergotron NX; LX Dual Side-by-Side Arm

Produktspecifikationer

Mærke: Ergotron
Artikel nr.: 50-193-200
EAN: 0698833006179
Varenr.: 1023576
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ergotron Lx Monteringsplade Til Notebook Arm
454 kr
Til butik
Ergotron Lx Monteringsplade Til Notebook Arm billede

Produktinformation

Frigør plads på skrivebordet ved at montere din bærbare computer over arbejdsfladen Robust metalkonstruktion understøtter op til 5,4 kg til pålidelig brug Elegant sort finish passer ind på kontorer og skjuler dagligt slid Enkel justerbarhed gør det muligt for teams at indstille en mere behagelig betragtningsvinkel Let, men stabilt design holder bærbare computere sikre uden at fylde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ergotron
Kategori: Workstations
Artikel nr.: 50-193-200
EAN: 0698833006179
Varenr.: 5010166117
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ergotron LX Notebook Tray Black
544 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ergotron LX Notebook Adapter
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ergotron Monteringsplade til Notebook Arm P/N: 45-353-026 P/N: 45-353-026 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ergotron Monteringsplade til Notebook Arm P/N: 45-353-026 P/N: 45-353-026 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK427 kr427 krKøb
2Dustin DK454 kr540,25 krKøb
3Proshop DK544 kr583 krKøb
4Ultrashop659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ergotron Monteringsplade til Notebook Arm P/N: 45-353-026 P/N: 45-353-026

PriceData har fulgt prisen på Ergotron Monteringsplade til Notebook Arm P/N: 45-353-026 P/N: 45-353-026 i 160 dage. Laveste pris i perioden er 423 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 454 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 431 kr.

Den nuværende pris på 427 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Ergotron Monteringsplade til Notebook Arm P/N: 45-353-026 P/N: 45-353-026. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Ergotron Monteringsplade til Notebook Arm P/N: 45-353-026 P/N: 45-353-026 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026427 kr2 kr (0%)
24. maj 2026425 kr2 kr (0%)
23. maj 2026427 kr27 kr (6%)
30. apr. 2026454 kr20 kr (5%)
1. apr. 2026434 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026433 kr8 kr (2%)
9. mar. 2026425 kr2 kr (0%)
22. feb. 2026423 kr9 kr (2%)
21. feb. 2026432 kr1 kr (0%)
22. jan. 2026433 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret